مسوولان در دفاع از حقوق هسته‌يي ملت، ذره‌اي عقب‌نشيني نكنند

دبير جنبش عدالت‌خواه دانشجويي:

اگر زمزمه‌هاي پذيرفتن تعليق شنيده شود خطرناك است و در اين صورت بايد اين موضوع در نطفه خفه شود.. زمزمه‌هايي براي باز شدن دفتر ارتباط با آمريكا شنيده مي‌شود. آنها به گونه‌اي انتظار ايجاد خط سازش به شكل جديدتري را دارند كه در اين شرايط بايد با ايستادگي از ايجاد ذره‌اي اميد براي غربي‌ها جلوگيري كرد.

دبير جنبش عدالتخواه جنبش دانشجويي انتظار از مسوولان را دفاع از حقوق بديهي ملت ايران در مذاكرات هسته‌اي عنوان و اظهار كرد: اگر زمزمه‌هاي پذيرفتن تعليق شنيده شود خطرناك است و در اين صورت بايد اين موضوع در نطفه خفه شود.

مرتضي فيروزآبادي با اشاره به مذاكرات مطروحه در بحث هسته‌يي و بسته‌هاي پيشنهادي به خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: موضع‌گيري مسوولان در مذاكرات كنوني و بسته‌هاي پيشنهادي براي مجموعه‌هاي دانشجويي مهم است؛ از اين رو انتظار مي‌رود كه آن‌ها از حقوق بديهي ملت ايران در مذاكرات و مسائل مربوط به بحث هسته‌اي دفاع كرده و ذره‌اي عقب‌نشيني نكنند.

اين فعال دانشجويي در ادامه تاكيد كرد: با وجودي كه به بحث مذاكره و گفت‌وگو معتقد هستيم اما كشورهاي اروپايي بايد بدانند كه مذاكره با آژانس و گروه 1+5 منتي بر سر آن‌هاست؛ چرا كه اين مذاكرات بر اساس تعهدات قانوني نيست و صرفا براي نشان دادن حسن نيت انجام مي‌شود.

وي تعليق را خط قرمز كشور عنوان و خاطر نشان كرد: در شرايطي كه در حال حاضر زمزمه‌هاي پذيرفتن تعليق به دلايلي شنيده ‌شود مجموعه‌هاي دانشجويي بايد با هوشياري در مقابل آن‌ها بايستند.

فيروزآبادي با اشاره به اين‌كه زمزمه‌هايي براي باز شدن دفتر ارتباط با آمريكا شنيده مي‌شود، گفت: آنها به گونه‌اي انتظار ايجاد خط سازش به شكل جديدتري را دارند كه در اين شرايط بايد با ايستادگي از ايجاد ذره‌اي اميد براي غربي‌ها جلوگيري كرد.

وي با بيان اين عقيده كه برخي درگيري‌هاي داخلي به گونه‌اي است كه رسانه‌هاي غربي به پذيرفتن تعليق اميدوار شوند، به موضع‌گيري نمايندگان مجلس و مسوولان كشور در رابطه با عدم پذيرش تعليق اشاره كرد و گفت: مسوولان نظام بايد از چند صدايي در داخل كشور در اين موضوع جلوگيري كنند تا در خارج از كشور يك صدايي شنيده شود.