حمله مسلحانه به اتومبیل عبدالله شهبازی به قصد ترور وی

شب گذشته در شیراز رخ داد:

ترور شهبازیدر پی اعتراضات چند ماه اخیر عبدالله شهبازی به موضوع مفاسد اقتصادی و زمین خواری در استان فارس، شب گذشته افراد مسلح ناشناسی با تعقیب اتومبیل سعی در ربایش و ترور وی نمودند.

به گزارش عدالتخانه، در پی اعتراضات چند ماه اخیر عبدالله شهبازی به موضوع مفاسد اقتصادی و زمین خواری در استان فارس، شب گذشته افراد مسلح ناشناسی با تعقیب اتومبیل سعی در ربایش و ترور وی نمودند.

مطابق اخبار دریافتی، در ساعت 21:15 شب گذشته در خیابان زند شیراز، سه دستگاه خودروی فاقد پلاک شامل يک سمند سفيد، يک پژو 405 مشکي و يک پرايد هاچ بک سفيد به تعقیب خودروی عبدالله شهبازی می پردازند. عبدالله شهبازی که با گوشزد راننده خود متوجه این موضوع می شود در یکی از کوچه های فرعی و دور از چشم تعقیب کنندگان بلافاصله از ماشین پیاده شده و در ادامه تعقیب کنندگان، بی خبر از ماجرا در یکی از خیابان های خلوت مسیر عبور خودروی وی را مسدود کرده و با اسلحه های کمری به ماشین وی هجوم می برند.

مطابق اخبار دریافتی، تعقیب کنندگان پس از آنکه از عدم حضور شهبازی در خودرو مواجه می گردند با ضرب و شتم راننده وی و تهدیدات مکرر سلاح کمری، اقدام به ربایش فرد مذکور کرده و کمی بعد در اثر ضربات سنگین ته اسلحه که بر سر راننده شهبازی کوبیده می شود وی اتومبیل را به جدول پیاده رو بلوار کوبیده و با خروج از خودرو سعی در فرار می کند.

مطابق این گزارش، مهاجمان نیز با با تعقیب وی، به ضرب و شتم سنگین راننده با لگد و چوب و ضربات اسحله می نمایند و سپس با فشردن گلوی او و بی بیهوشی وی در اثر این اقدام، به تصور اینکه نام برده به قتل رسیده او را رها می کنند.

خبرنگار عدالتخانه از شیراز گزارش داد: پس از پیگیری های مداوم عبدالله شهبازی و اطلاع رسانی وی به مسوولان امنیتی و انتظامی در این خصوص، نوجوانی که اتفاقی از محل حادثه گذر می کرده است با پیکر نیمه جان راننده مواجه شده و نیروی انتظامی را از این امر مطلع می گرداند و اکنون ماجرا در دست بررسی است.