رفتن به بالا

آمریکایی‏ها از برترین ملت‏ها/ با مردم اسراییل دوستیم/ دوره حاکمیت یک دین گذشته است

ايران امروز با مردم آمريكا و اسرائيل دوست است. هيچ ملتي در دنيا دشمن ما نيست اين افتخار است البته ما دشمن داريم و ناجوانمردانه ترين دشمنيها در دنيا به ملت ايران صورت مي‌گيرد. ما مردم آمريكا را از برترين ملت‌هاي دنيا مي دانيم.

معاون رئيس جمهوري گفت: ايران امروز با مردم آمريكا و اسرائيل دوست است. هيچ ملتي در دنيا دشمن ما نيست اين افتخار است . ما مردم آمريكا را از برترين ملت‌هاي دنيا مي دانيم.

به گزارش فارس اسفنديار رحيم مشايي، صبح امروز در همايش نوآوري و شكوفايي در صنعت گردشگري كه در محل مركز همايش‌هاي صدا و سيما برگزار شد اظهار داشت: دوره آنكه كسي بخواهد ديني را بر دنيا حاكم كند گذشته است دنياي امروز گوش‌هايش بيشتر از هميشه تاريخ باز است كه زيباترين پيامها را بشنود.
وي ادامه داد: امروز منطق الهي و انساني، دامنه ساز و افق‌پرداز در دنيا خريدار دارد.
رئيس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري گفت: ما هيچ قدرتي براي توصيف 50سال آينده بشر نداريم.
مشايي ادامه داد: هر منطقي كه بتواند در آينده نزديك ادبياتي داشته باشد كه 3 عنصر آدم، خدا و جهان را با هم تنظيم كند از نظر آيين و مكتب، آينده از آن اوست.
وي افزود: در آينده نژاد و كشور معنا ندارد. آينده از آن انسان‌هاست. هر منطقي كه به خط كشي بين انسانها بينجامد منطقي است كه در دنيا خريدار ندارد. نمي‌توان منطقي را بزك كرد و به مردم ارائه داد.
معاون رئيس جمهوري تأكيد كرد: ما با هيچ كس در دنيا جنگ نداريم ما در 8 سال جنگ فقط دفاع كرديم و حتي يك روز هم نجنگيديم.
مشايي ادامه داد: ايران امروز با مردم آمريكا و اسرائيل دوست است. هيچ ملتي در دنيا دشمن ما نيست اين افتخار است البته ما دشمن داريم و ناجوانمردانه ترين دشمنيها در دنيا به ملت ايران صورت مي‌گيرد. ما مردم آمريكا را از برترين ملت‌هاي دنيا مي دانيم.
وي در ادامه به رونق بخش خصوصي در گردشگري كشور تأكيد كرد و گفت: پيش از اين بخش خصوصي قدرتمندي در گردشگري كشور نداشتيم اما امروز دولت از اين بخش حمايت مي‌كند و راه را براي آنها بازي مي‌كند.
مشايي در پايان اظهار اميدواري كرد كه در گردشگري به روزي برسيم كه ديگر كسي براي ورود به ايران نياز به ويزا نداشته باشد.

ارسال دیدگاه


هیچ دیدگاهی برای “آمریکایی‏ها از برترین ملت‏ها/ با مردم اسراییل دوستیم/ دوره حاکمیت یک دین گذشته است”

  • سلامخداوند در قران می فرمایید هیچ راه برتری برای کافران بر مسلمین وجود ندارد و امام خمینی میفرماید انانکه دم از ارتباط با امریکا میزنند امریکاییند مگر می شود گرگ با گوسفند دوست شود.من واقعا اولا برای خود متاسفم که نمیتوانم کاری کنم وبعد برای مسئولین ورزمنده های 8سال دفاع مقدس که البته خود را حفظ کردهاند وهنوز گرفتار دنیا نشدهاند اگر امام زنده بود اگر احمد متوسلیان زندهبود واگر شهدای دیگر زنده بودند …وای به حال ان روز که انقلاب به دست نا اهلان وراحت طلبان بیافتد و ان روز خاتمه انقلاب است و به نظر بنده شما باید این مسائل را به عنوان یک سایت عدالت خواه بزرگ کنید و با مشت در دهان یک هم چین افراد بزنید که دیگرکسی جرات چنین حرفهایی را نداشته باشد ومردم هم بدانند که چه کسانی امریکاییند