“بررسی و نقد مذاکره و رابطه با شیطان”

از سلسله جلسات هفتگی جنبش عدالتخواه دانشجویی:

مطرح شدن موضوع گشایش دفتر حافظ منافع آمریکا در ایران و موافقت ضمنی مسئولان ارشد دیپلماسی کشور در شرایطی مطرح می شود که آمریکا همچنان در موضوع انرژی هسته ای مواضع خصمانه و روحیه و مشی استکباری و زورگویی خود را دارد و تاکنون تهدیدات مختلفی را علیه جمهوری اسلامی مطرح کرده است


ه گزارش سایت عدالتخواهی؛ در ادامه سلسله جلسات هفتگی جنبش عدالتخواه دانشجویی، «مذاکره و رابطه با شیطان» با حضور سرکار خانم فروز رجایی فر، از فعالان دانشجویی حاضر در تسخیر لانه جاسوسی و کارشناس و منتقد مسائل سیاسی، برگزار می شود.
مطرح شدن موضوع گشایش دفتر حافظ منافع آمریکا در ایران و موافقت ضمنی مسئولان ارشد دیپلماسی کشور در شرایطی مطرح می شود که آمریکا همچنان در موضوع انرژی هسته ای مواضع خصمانه و روحیه و مشی استکباری و زورگویی خود را دارد و تاکنون تهدیدات مختلفی را علیه جمهوری اسلامی مطرح کرده است.
جنبش عدالتخواه دانشجویی پیش از این با صدور بیانیه ای، ضمن انتقاد از مواضع دستگاه دیپلماسی، تهدید کرده است که در صورت بازگشایی این دفتر، با اقدامی انقلابی، انقلاب سومی را رقم خواهد زد.
گفتنی است این جلسه، ساعت 17 عصر فردا (چهارشنبه 3/5/87) در سالن اجتماعات کوثر ساختمان تشکلهای دانشجویی واقع در چهاراه کالج برگزار می شود