دولت اصلاحات وسازندگی دولت احمدی نژاد را تشویق می کنند

در جلسه جنبش عدالتخواه مطرح شد:

این دانشجوی پیرو خط امام بااشاره به اقدامات دولت آن را در بسیاری از زمینه ها ادامه دهنده راه دولت هاشمی وخاتمی  خواند وبا اشاره به کاستی (سیستم جامعه طبقاتی ) شدن جامعه در نتیجه طرح تحول اقتصادی آن را از نسخه های صندوق بین المللی پول وبانک جهانی نامید وبااشاره به عمکرد دولت دولت نهم در سیاست خارجی هیچ حرکت مهمی را غیر از انژی هسته ای مثبت نشمارد وآن را هم کار تدبیرات مقام عظمی ولایت دانست وی با انتقاد از تفاسیر جدید برای تعلیق به صورت نمونه سانتیریفیوژ روشن بدون تزریق سخن کفت

دولت اصلاحات وسازندگی دولت احمدی نژاد را تشویق می کنند
دکتر فروز رجایی فر عصر چهارشنبه در جلسه هفتگی جنبش عدالت خواهی دانشجویی در مورد مذاکره با آمریکا سخن می گفت ،شرایط فعلی رانه مانند نقطه عطف که مانند نقطه ماکزیممی خواند که پس از آن افول می کند .
وی خطرات شرایط فعلی را از خطرات دوره گذشته به علت وجه مذهبی دولت بیشتر خواند .
این دانشجوی پیرو خط امام بااشاره به اقدامات دولت آن را در بسیاری از زمینه ها ادامه دهنده راه دولت هاشمی وخاتمی  خواند وبا اشاره به کاستی (سیستم جامعه طبقاتی ) شدن جامعه در نتیجه طرح تحول اقتصادی آن را از نسخه های صندوق بین المللی پول وبانک جهانی نامید وبااشاره به عمکرد دولت دولت نهم در سیاست خارجی هیچ حرکت مهمی را غیر از انژی هسته ای مثبت نشمارد وآن را هم کار تدبیرات مقام عظمی ولایت دانست وی با انتقاد از تفاسیر جدید برای تعلیق به صورت نمونه سانتیریفیوژ روشن بدون تزریق سخن کفت .
دبیر ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام با اشاره به تابو شکنی مشایی به تشویق های اسراییلی ها در این زمینه اشاره کرد.
وی اثرات سیاست خارجی به اصطلاح فعال را فقط واردات بی رویه کالا دانست وبه سخن چند روز قبل یکی از مسئولین که واردات همه کالا ها آزاد شد اشاره کرد.
مدیر مسئول سابق ماهنامه صبح دوکوهه با اشاره به تضاد منافع ایدئولوژیک ایران وآمریکا از روند عادی سازی روابط باآمریکا در دولت نهم انتقاد کرد .
این فعال سیاسی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان در باره حضور هوشنگ امیر احمدی و موضع گیری های تند دولت نهم با اشاره به اینکه فردوست در کتاب خاطراتش از قول جاسوس  ام آی 6 میگوید که راه بستن دهان گروههای آرمان گرا اعلام بلند تر آن آرمانها به صورت کنترل شده است .
دانشجوی دکترای علوم سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به نظریه کنش ارتباطی هابرماس عوامل قدرت در مذاکرات را نشانه عادلانه بودن یا نبودن خواندن مذاکرات خواند . 
دکتر رجایی فر در پاسخ به سوال دانشجویی که از دلیل اینهمه تاکید بر مذاکرات در دولت نهم پرسیده بود به استفاده دولت از محبوبیت خود اشاره کرد که یکی از مسولین دولت سازندگی در جایی گفته بود که امکن انجام این کار را دارد دولت احمدی نژاد به خاطر وجهه مردم است
  ایشان در پاسخ به این شبهه که رهبری حواسشان به مذاکرات هست گفتند حزب الله و روزنامه نگاران باید مثل دیده بان جلو بروند تا جایی که صریحا رهبری موضع گیری نکرده اند  سخن بگویند و نباید مثل بعضی همه پشت رهبری پنهان شوند.
متن کامل این سخنرانی متعاقباً روی سایت عدالت خواهی قرار خواهد گرفت.