رفتن به بالا

“نقد و بررسی طرح تحولات اقتصادی” با حضور دکتر حسن سبحانی در دفتر مرکزی جنبش

بررسی تحولات اقتصادی با حضور دکتر حسن سبحانی در دفتر مرکزی جنبش عدالتخواهتاثیرات تورمی این طرح بر جامعه و احتمال افزایش شکاف فقیر و غنی، نسبت این طرح با نسخه های بانک جهانی، امکان اجرای طرح با توجه به قابلیتها و زیرساختهای موجود، تبعات و نیز پذیرش اجتماعی برای اجرای طرح و… از جمله ابهامات جدی در مورد طرح است. در همین حال تماسهای مکرر با کارگروه تحولات اقتصادی بمنظور برگزاری یک مناظره علمی پیرامون این طرح همچنان بدون نتیجه باقی مانده.

در ادامه جلسات هفتگی جنبش عدالتخواه: "نقد و بررسی طرح تحولات اقتصادی" با حضور دکتر حسن سبحانی

در هفته های گذشته سخنان فراوانی پیرامون طرح تحولات اقتصادی از سوی مسئولین دولتی مطرح شده است. لیکن همچنان سوالات و ابهامات فراوانی درباره این طرح وجود دارد که سکوت و کلی گویی مسئولین دستگاه اجرایی، بر این ابهامات افزوده است. تاثیرات تورمی این طرح بر جامعه و احتمال افزایش شکاف فقیر و غنی، نسبت این طرح با نسخه های بانک جهانی و پیشنهادات نظام سرمایه داری و اقتصاد آزاد، امکان اجرای طرح با توجه به قابلیتها، امکانات و زیرساختهای موجود کشور، تبعات و نیز پذیرش اجتماعی برای اجرای طرح و… از جمله سوالات و ابهامات جدی موجود در مورد این طرح است.
بر این اساس و در ادامه جلسات هفتگی جنبش عدالتخواه، ساعت 17 دوشنبه این هفته جلسه ای با حضور دکتر حسن سبحانی، استاد اقتصاد دانشگاه تهران و فعالترین نماینده مجالس گذشته، با موضوع "نقد و بررسی طرح تحولات اقتصادی" با حضور دکتر حسن سبحانی در دفتر مرکزی جنبش برگزار میشود.
لازم به ذکر است تماسهای مکرر دفتر مرکزی جنبش عدالتخواه با کارگروه تحولات اقتصادی دولت بمنظور حضور سخنگو یا نماینده ای از سوی این کارگروه و برگزاری یک مناظره علمی پیرامون این طرح همچنان بدون نتیجه باقی مانده است.

ارسال دیدگاه


هیچ دیدگاهی برای ““نقد و بررسی طرح تحولات اقتصادی” با حضور دکتر حسن سبحانی در دفتر مرکزی جنبش”

  • با سلام و احترام
    واقعا کارتان شایسته ادعای عدالتخواهی تان است امیدوارم که هیچوقت جناحی فکر نکنید و همانند امام عزیز و رهبر فرزانه فقط مصلحت اسلام و مسلمین را مدنظر قرار دهید که نفع دین و دنیا در همین است
    سعادت و سلامت شما را آرزومندم