بسيج دانشجويي: اظهارات مشايي موجب انزوای دولت نهم

بركسي پوشيده نيست كه دولت جنابعالي كه به فرموده رهبري، محبوب‌ترين دولت‌ها پس از مشروطه است،‌ همواره با ادبيات انفعال در گفتمان برخي مرعوبان مسئول دول پيشين مبارزه کرده است… اصرار بر مواضع نسنجيده در حوزه نامربوط با زمينه كاري مشايي، عاملي در جهت ايجاد فاصله ميان روي كار آورندگان دولت و دولتمردان انقلابي و […]

بركسي پوشيده نيست كه دولت جنابعالي كه به فرموده رهبري، محبوب‌ترين دولت‌ها پس از مشروطه است،‌ همواره با ادبيات انفعال در گفتمان برخي مرعوبان مسئول دول پيشين مبارزه کرده است… اصرار بر مواضع نسنجيده در حوزه نامربوط با زمينه كاري مشايي، عاملي در جهت ايجاد فاصله ميان روي كار آورندگان دولت و دولتمردان انقلابي و نيز دست آويزي در جهت تلاش در راستاي انزواي دولت نهم از سوي مخالفان گفتمان اصولگرا خواهد شد…

به گزارش برنا، بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي تهران بزرگ در نامه‌اي سرگشاده خطاب به دکتر محمود احمدي نژاد رئيس‌جمهور از اظهارات اخير رئيس سازمان ميراث فرهنگي درخصوص مردم اسرائيل انتقاد كردند.

بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي تهران با انتقاد از اظهارات رحيم‌مشايي، دولت نهم را به فرموده رهبري محبوب‌ترين دولت‌ها پس از مشروطه عنوان کرده و افزودند: بي‌ترديد طنين‌ نواي انقلابي بر ادبيات مسئولان پس از مدت‌ها مهجوريت گفتمان امام راحل (ره) در اثناي موضع‌گيري‌هاي دولتمردان مدعي راه امام، دلنواز شيفتگان انقلاب اسلامي در سراسر گيتي شد.

بنابر اين گزارش، پافشاري اصولگرايان منتخب در انتخابات اخير بر مواضع مقام معظم رهبري كه يادآور صراحت بي‌نظير امام عظيم‌الشان در مواجهه با زورگويان عالم بود، راه آنان را در جهت بر جاي نشستن مناصب خدمت‌رسان فراهم كرد تا جايي كه ملت هوشمند ايران اسلامي، مسير و فرصت خدمتگزاري را با راي قاطعشان به قانونگذاران پايبند به گفتمان رهبري تداوم بخشيد.

در ادامه اين نامه آمده است: بركسي پوشيده نيست كه دولت جنابعالي كه به فرموده رهبري، محبوب‌ترين دولت‌ها پس از مشروطه است،‌ با كنار زدن ادبيات انفعال در گفتمان برخي مرعوبان مسئول دول پيشين، همواره حمايت‌هاي يگانه مقتداي مسلمين جهان را همراه خود داشته است و اين پشتوانه تنها و تنها بر اساس اصرار مجريان بر آرمان‌هاي امام و انقلاب در شعارها و اعمال خويش است.

اين نامه مي افزايد: امروز نه فقط مبارزان فلسطين و لبناني و يا انقلابيون اسپانيولي آمريكاي لاتين كه جوانان آفريقايي و صلح‌جويان اروپايي نيز احمدي‌نژاد را به خاطر گفتمان ظلم‌ستيزانه برگرفته از آرمان‌هاي انقلاب اسلامي احترام مي‌كنند، حاكمان مرعوب، وي را از آن جهت در دل تحسين مي‌كنند كه نهفته‌هاي دل آنها را بر زبان مي‌راند و اگر جز اين بود برخي رقباي انتخاباتي شما كه شناسايي و سياست‌ورزي‌شان را در عرصه بين‌المللي به رخ مي‌كشيدند، امروز در كنار دبير كل مقاومت لبنان محبوبيت فرامنطقه‌اي داشتند.

دانشجويان بسيجي در ادامه اين نامه تصريح کردند: لحن صريحتان و بيان رسايتان در نفي زورگويي، بر زورگويان سخت آمده و احمدي‌نژاد را تهديد به ترور مي‌كنند و اينها همه برتري گفتمان انقلابي و اسلامي را بر ادبيات مزورانه زورمندان در حال اضمحلال عيان‌تر مي‌كند.

بسيج دانشجويي دانشگاه هاي تهران بزرگ در ادامه نامه خود خطاب به رئيس‌جمهور و با اشاره به بحث‌هاي پيرامون تاسيس دفتر حافظ منافع شيطان بزرگ تصريح کرده است: تاسيس اين دفتر خود عريضه‌اي ديگر مي‌طلبد، اما بيان موكدانه معاون شما مبني بر دوستي مردم ايران و اسرائيل، سخناني است كه هيچ دلسوز انقلابي را آرام نمي‌گذارد و خطر عدول از آرمان‌هاي انقلابي را در بخش‌هايي از دولت، گوشزد مي‌كند.

اين نامه در ادامه يادآور شده است: آقاي مشايي بهتر است نقبي به بيانات معمار كبير انقلاب بزند، آنجا كه در ملاقات فتحي شقاقي مي‌فرمايند: "همه يهودياني كه در فلسطين اشغالي اسكان داده شده‌اند در حكم همان سربازان و اجزاي رژيم غاصب هستند و برخورد با آنها همانند برخورد با سربازان اسرائيلي است"، جالب آن‌جاست كه آقاي مشايي كار را به اوج مي‌رساند و با ياد كردن از ملت آمريكا به نام بهترين ملت، گزافه‌گويي را به كمال مي‌رساند.

در بخش ديگر نامه آمده است: وي به خوبي مي‌داند كه سرگذشت آمريكا شباهت زيادي به گذشته اسرائيل دارد، غصب قاره آمريكا توسط اراذل فراري انگليس در قرن 15 و سپس كشتار سرخ‌پوستان بومي و نيز اعمال تبعيض ناروا به نفع اروپايي‌ها، پايه‌هاي تشكيل آمريكاست.

در ادامه نامه بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي تهران بزرگ آمده است: اين كه آقاي مشايي آنان را بهترين ملت مي‌داند و اسرائيلي‌ها را دوست، يا فقدان سياست وي را مي‌رساند و يا از وجود باندي جهت تطهير چهره كريه صهيونيست‌ها و شستن چنگال‌هاي خونين آنان و تطهير آمريكايي‌ها و تاريخ تراشي براي آنان خبر مي‌دهد.

بنابر اين گزارش، از اين رو در حالت اول، اصرار بر مواضع نسنجيده در حوزه نامربوط با زمينه كاري مشايي، عاملي در جهت ايجاد فاصله ميان روي كار آورندگان دولت و دولتمردان انقلابي و نيز دست آويزي در جهت تلاش در راستاي انزواي دولت نهم از سوي مخالفان گفتمان اصولگرا خواهد شد. و اما در حالت دوم و تلاش و اصرار فراوان مشايي در جهت تطهير چهره صهيونيست‌ها اظهارات وي را بايد در حد سرنخ دانست.

اين نامه افزوده است: بايد كاويد كه در اين جريان چه شخصيت‌ها و چهره‌هايي نقش محوري ايفا مي‌كنند، ترديدي وجود ندارد كه در صورت باندي بودن اين حركت، جمهوري اسلامي به عنوان پرچم‌دار مبارزه با صهيونيسم جنايتكار و شيطان بزرگ،‌ اولين آماج است و در سطح خردتر با توجه به نفوذ جنابعالي در افكار عمومي ملت‌هاي جهان اسلام و به خصوص در حوزه عربي به عنوان يكي از پيشگامان به چال