شاهد دعواي اقليت اشرافي با اكثريت مستضعف هستيم

موسوي‌فرد در نشست خبري اتحاديه‌هاي دانشجويي

موسوي‌فرد با تاكيد بر اينكه افرادي كه سا‌ل‌ها در نظام نفوذ كرده و به انواع فسادها دست زدند، امروز پاي خود را در لبه پرتگاه مي‌بيند،‌ تصريح كرد: در اين برهه بايستي جنبش دانشجويي و قوه قضائيه به درستي وظيفه خود را انجام دهد تا نظام بتواند به شايستگي با جريان‌هاي انحرافي تسويه حساب كنند.

 شاهد دعواي اقليت اشرافي با اكثريت مستضعف هستيم

خبرگزاري فارس: دبير جنبش عدالتخواه دانشجويي با اشاره به اينكه دعواي امروز، دعواي دولت‌ها نيست بلكه بحث بر سر اصل نظام است، تصريح كرد: دعواي امروز دعواي اقليت اشرافي با اكثريت مستضعف است.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس، سيدحسن موسوي‌فرد دبير جنبش عدالتخواه دانشجويي در نشست خبري نمايندگان 5 اتحاديه بزرگ دانشجويي كشور كه عصر امروز يكشنبه در محل دفتر مركزي دفتر تحكيم وحدت برگزار شد، طي سخناني اظهار داشت: تاريخ انقلاب امروز به دو برهه قبل و بعد از انتخابات تقسيم مي‌شود.
وي افزود: در انتخابات دهم رياست جمهوري مردم با شدت بيشتري به گفتمان انقلاب اسلامي راي دادند تا تاكيد خود بر مبارزه با اشرافي‌گري و فساد را نشان دهند.
دبير جنبش عدالتخواه دانشجويي با بيان اينكه عده‌اي تلاش كردند تا خواست مردم در خصوص از بين رفتن فساد محقق نشده و اين خواست‌ها دفع شود، تصريح كرد: در انتخابات اخير همه جريان‌ها دست به دست هم دادند تا جرياني را كه گفتمان انقلاب اسلامي را حمل مي‌كرد، حذف كنند و در اين جريان نه تنها اصلاح‌طلبان بلكه عده‌اي از اصولگرايان نيز حضور داشتند.
موسوي‌فرد با يادآوري اينكه به گفتمان نزديك به انقلاب انگ‌هايي مانند گداپروري و ماجراجويي زدند و آن را به سخره گرفتند، تصريح كرد: جريان حمله‌كننده به گفتمان انقلاب توسط غربي‌ها حمايت شد و در داخل نيز هجمه عظيمي به آن كردند تا جريان نزديك به گفتمان انقلاب را حذف كنند زيرا مي‌دانستند كه اگر اين جريان 4 سال ديگر در كشور بماند، آنها حذف خواهند شد.
وي با بيان اينكه بيانيه موسوي و نامه محسن رضايي براي آن است كه آنها حذف نشوند، گفت: چرا آنها تلاش دارند تا بگويند كه طرفدار گفتمان انقلاب اسلامي و امام خميني (ره) هستند؟ در حالي كه با توجه به اينكه با اقدامات آنها چيزي از اين گفتمان‌ها نمانده كه حذف نكرده باشند، اين موضع‌گيري آنها جالب توجه است.
اين فعال دانشجويي با بيان اينكه نظام در دوره فعلي در حال پوست‌اندازي است، تاكيد كرد: نظام در حال بيرون انداختن تمامي تفاله‌ها و جريان‌هاي انحرافي از درون خود است و اگر ما بتوانيم اين دوره را به خوبي بگذرانيم، انقلاب ديگري انجام داده‌ايم.
موسوي‌فرد با تاكيد بر اينكه افرادي كه سا‌ل‌ها در نظام نفوذ كرده و به انواع فسادها دست زدند، امروز پاي خود را در لبه پرتگاه مي‌بيند،‌ تصريح كرد: در اين برهه بايستي جنبش دانشجويي و قوه قضائيه به درستي وظيفه خود را انجام دهد تا نظام بتواند به شايستگي با جريان‌هاي انحرافي تسويه حساب كنند.
وي با اشاره به اينكه دعواي امروز، دعواي دولت‌ها نيست بلكه بحث بر سر اصل نظام است، تصريح كرد: دعواي امروز دعواي اقليت اشرافي با اكثريت مستضعف بوده و دعواي اصلي بر سر ولايت فقيه است. يعني كساني كه قائل به حاكميت دين در جامعه هستند، با كساني كه به حاكميت دين در جامعه اعتقادي ندارند، دعوا مي‌كنند.
دبير جنبش عدالتخواه دانشجويي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه جبهه‌اي كه امروز ما در وسط آن قرار داريم مانند جبهه‌اي است كه امام علي (ع) درجنگ صفين در  آن قرار داشت، تصريح كرد: امروز دعواي معاويه و علي (ع) است و عده‌اي قصد دارند تا به عمود خيمه حمله كنند و ما در مقابل آنها ايستاده‌ايم.
اين فعال دانشجويي در خصوص بيانيه هفدهم ميرحسين موسوي اظهار داشت: موسوي هيچ گاه از مردم و ولايت فقيه عذرخواهي نكرده است و فقط در بيانيه خود طلبكارانه خواستار شده كه دولت در خصوص عملكردش پاسخگو باشد. البته بعضي از مسائلي كه موسوي در بيانيه خود مطرح كرده، مباحث خوبي به شمار مي‌رود كه ما نيز آنها را مطرح مي‌كنيم اما طرح اين مباحث انحرافي به شمار مي‌رود زيرا اصلا بحث اصلي چيز ديگري است.
موسوي‌فرد در ادامه بااشاره به قسمت‌هايي از بيانيه هفدهم موسوي و قرائت آن اظهار داشت: اين افراد آبروي نظام را بردند و براي بازي با آبروي نظام كشته و قرباني گرفتند و موسوي در بيانيه خود خواستار آزادي آنها شده است. مگر مي‌شود چنين افرادي را بدون برخورد قانوني آزاد كرد.
وي با تاكيد بر اينكه ما نيز در خصوص كهريزك و كوي دانشگاه مدعي هستيم، خاطرنشان كرد: اما مطرح كردن مكرر اين مسائل در بيانيه‌هاي موسوي نديدن واقعيت است. البته افرادي مانندآقاي دكتر افروغ نيز بيانيه آخر موسوي را به فال نيك گرفته‌اند، اما اين آقايان دچار توهم‌اند و نمي‌دانند كه اصل ماجرا چيست.
دبير جنبش عدالتخواه دانشجويي با بيان اينكه رضايي دچار توهم بوده و تصور مي‌كند كه وي امروز در جريان سومي قرار دارد، خاطرنشان كرد: رضايي امروز خود بايد پاسخگو باشد كه چرا سلامت انتخابات را تائيد نكرده است و در واقع رضايي نيز به دليل منيت و عملكرد خود در اين حوادث دخيل است و امروز مجبور مي‌شود براي حذف نشدن اين بحث‌ها را مطرح كند.
موسوي‌فرد با اشاره به اينكه ما امروز با يك جريان متوهم سر كار داريم، اظهار داشت: اين افراد امروز به مناطق محروم بروند و از افراد حاضر در آنجا بپرسند كه به چه كسي راي داديد، چرا اين افراد تصور مي‌كنند كه مردم فقط ساكنان ميدان ونك به بالا به شمار مي‌روند.
وي با بيان اينكه بعضي از اين آقايان بايستي حساب خود را از فرزندانشان جدا كنند، خاطرنشان كرد: چرا امروز هر اغتشاشي در كشور مي‌شود، فرزندان بعضي از اين آقايان

در آن حاضر هستند و حتي خود اين افراد نيز بارها پيچ ولايت فقيه را شل مي‌كنند و خود را قدرتي معرفي مي‌كنند اما اين افراد بايد شعار مردم در روز 9 دي ماه را بشنوند و ببينند كه مردم درخصوص آنها چگونه قضاوت مي‌كنند و آنگاه به دامن انقلاب بازگردند.
اين فعال دانشجويي با تاكيد بر اينكه مردم به راحتي چنين افرادي را حذف مي‌كنند يادآور شد: مردم همانطوري كه قائم مقام رهبري و رئيس‌جمهور را حذف كردند، خاطيان امروز را نيز حذف خواهند كرد.
دبير جنبش عدالتخواه دانشجويي در پايان تاكيد كرد: اين حضرات هر روز نظام را درگير فتنه‌اي جديد مي‌كنند و آنگاه مي‌خواهند كه مردم نسبت به آنها موضع جدي اتخاذ نكنند.