ده‌نمکی هم تهدید به افشاگری کرد

متأسفانه دست‌هايي در كار است تا براي "اخراجي‌‌ها 3 " مشكل ايجاد كنند و برخي طمعكارانه با رايزني‌هاي پشت پرده، مي‌خواهند براي اين فيلم مشكل‌سازي كنند و اگر اين سنگ‌اندازي‌ها ادامه يابد، هفته‌ آينده همه چيز را با مردم در ميان خواهم گذاشت. مسعود‌ده‌نمکی که پیش‌تر در حضور وزیر ارشاد اظهار داشته بود که «اخراجی‌های3»، […]

متأسفانه دست‌هايي در كار است تا براي "اخراجي‌‌ها 3 " مشكل ايجاد كنند و برخي طمعكارانه با رايزني‌هاي پشت پرده، مي‌خواهند براي اين فيلم مشكل‌سازي كنند و اگر اين سنگ‌اندازي‌ها ادامه يابد، هفته‌ آينده همه چيز را با مردم در ميان خواهم گذاشت.


مسعود‌ده‌نمکی که پیش‌تر در حضور وزیر ارشاد اظهار داشته بود که «اخراجی‌های3»، پرفروش‌ترین بخش سه‌گانه «اخراجی‌ها» شود، اکنون می‌گوید: متأسفانه دست‌هايي در كار است تا براي "اخراجي‌‌ها 3 " مشكل ايجاد كنند و برخي طمعكارانه با رايزني‌هاي پشت پرده، مي‌خواهند براي اين فيلم مشكل‌سازي كنند و اگر اين سنگ‌اندازي‌ها ادامه يابد، هفته‌ آينده همه چيز را با مردم در ميان خواهم گذاشت.
فارس: «مسعود ده‌نمكي» با ابراز گلايه از عدم صدور پروانه ساخت «اخراجي‌ها3» گفت: متأسفانه دست‌هايي در كار است تا «اخراجي‌ها3» ساخته نشود.

"مسعود ده‌نمكي " با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: متأسفانه دست‌هايي در كار است تا براي "اخراجي‌‌ها 3 " مشكل ايجاد كنند و برخي طمعكارانه با رايزني‌هاي پشت پرده، مي‌خواهند براي اين فيلم مشكل‌سازي كنند و اگر اين سنگ‌اندازي‌ها ادامه يابد، هفته‌ آينده همه چيز را با مردم در ميان خواهم گذاشت.

"‌ده‌نمكي " در حالي اين صحبت‌ها را مطرح مي‌كند كه از يك‌ماه قبل و بعد از برگزاري جشن اخراجي‌ها اخبار ضد و نقيض فراواني در خصوص صدور پروانه نمايش "اخراجي‌ها3 " مطرح شده است.

وي در توضيخ بيشتر در اين خصوص گفت: در چند سال اخير با مشكلات فراواني روبرو بوده‌ام كه هميشه مسايلي فراواني در خصوص كارهاي من وجود داشته‌ است و عده‌اي در پشت صحنه قصد داشته و دارند تا براي من مشكل ايجاد كنند.

وي گفت: مسئولان وزارت ارشاد قول داده‌اند تا روز دوشنبه هفته آينده مشكلات مربوط به پروانه ساخت "اخراجي‌ها3 " را بر طرف كنند اما اگر اين كار صورت نگيرد در نشست خبري كه سه شنبه هفته آينده برگزار خواهم كرد تمام حقايق و مسايل پشت صحنه را در چند سال اخير بازگو خواهم كرد.
براساس اين گزارش، پيش از اين "ده‌نمكي " به فارس گفته‌بود: درصدد هستم تا پس از پايان توليد و پخش "دارا و ندار "، در بهار 89 "اخراجي‌ها3 " را كليد بزنم.

اين كارگردان گفته بود: در "اخراجي‌ها3 " قصد دارم به مسائل و مشكلات اخراجي‌ها پس از جنگ و جامعه امروز بپردازم و اين فيلم از طنز تلخي برخوردار خواهد بود.

وي در مراسم رونمايي از فيلمنامه "اخراجي‌ها3 " نيز گفته بود: فكر مي‌كنم با توجه به استقبال مردم، به طور حتم "اخراجي‌ها3 " پرمخاطب‌ترين فيلم از سه‌گانه "اخراجي‌ها " خواهد بود.