دست‌هايي دركار است تا«اخراجي‌ها3» ساخته نشود

ده‌نمكي:


مسعود ده‌نمكي " در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: متأسفانه دست‌هايي در كار است تا براي "اخراجي‌‌ها 3 " مشكل ايجاد كنند و برخي طمعكارانه با رايزني‌هاي پشت پرده، مي‌خواهند براي اين فيلم مشكل‌سازي كنند و اگر اين سنگ‌اندازي‌ها ادامه يابد، هفته‌ آينده همه چيز را با مردم در ميان خواهم گذاشت.
به گزارش فارس، "‌ده‌نمكي " در حالي اين صحبت‌ها را مطرح مي‌كند كه از يك‌ماه قبل و بعد از برگزاري جشن اخراجي‌ها اخبار ضد و نقيض فراواني در خصوص صدور پروانه نمايش "اخراجي‌ها3 " مطرح شده است.
وي در توضيخ بيشتر در اين خصوص گفت: در چند سال اخير با مشكلات فراواني روبرو بوده‌ام كه هميشه مسايلي فراواني در خصوص كارهاي من وجود داشته‌ است و عده‌اي در پشت صحنه قصد داشته و دارند تا براي من مشكل ايجاد كنند.
وي به فارس گفت: مسئولان وزارت ارشاد قول داده‌اند تا روز دوشنبه هفته آينده مشكلات مربوط به پروانه ساخت "اخراجي‌ها3 " را بر طرف كنند اما اگر اين كار صورت نگيرد در نشست خبري كه سه شنبه هفته آينده برگزار خواهم كرد تمام حقايق و مسايل پشت صحنه را در چند سال اخير بازگو خواهم كرد.
براساس اين گزارش، پيش از اين "ده‌نمكي " به فارس گفته‌بود: درصدد هستم تا پس از پايان توليد و پخش "دارا و ندار "، در بهار 89 "اخراجي‌ها3 " را كليد بزنم.
اين كارگردان به فارس گفته بود: در "اخراجي‌ها3 " قصد دارم به مسائل و مشكلات اخراجي‌ها پس از جنگ و جامعه امروز بپردازم و اين فيلم از طنز تلخي برخوردار خواهد بود.
وي در مراسم رونمايي از فيلمنامه "اخراجي‌ها3 " نيز گفته بود: فكر مي‌كنم با توجه به استقبال مردم، به طور حتم "اخراجي‌ها3 " پرمخاطب‌ترين فيلم از سه‌گانه "اخراجي‌ها " خواهد بود.