وحدت و اعتدال "كلمه رمز " سران فتنه براي فرار از پاسخگويي است!

دبير جنبش در نشست خبري نمايندگان تشكل‌هاي دانشجويي:

 مسئله اصلي نظام، كار آمدي و اجراي عدالت است كه بايد اين امر در كشور اتفاق بيفتد اما منافع برخي آقايان با روي كار آمدن كار آمدي در نظام به خطر خواهد افتاد و اين جريان سعي دارد در حضور رهبري مواضع خود را مطرح كند تا مقام معظم رهبري از مواضع خود كوتاه بيايد و حتي در برهه‌اي دست به تهديد مي‌زنند كه اگر مواضع ما مرتفع نشود دست از حمايت شما خواهيم برداشت

موسوي‌فرد: وحدت و اعتدال "كلمه رمز " سران فتنه براي فرار از پاسخگويي است

خبرگزاري فارس: دبير جنبش عدالت‌خواه دانشجويي با انتقاد از برخورد ابزاري برخي جريانات با وحدت، گفت:‌ امروز شاهد آن هستيم كه وحدت و اعتدال "كلمه رمز " برخي آقايان براي فرار از پاسخگويي است در حالي كه مردم معتقدند بايد با سران فتنه برخورد شود.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس، سيد حسن موسوي‌فرد دبير جنبش عدالت‌خواه دانشجويي در نشست "بازتعريف اعتدال‌گرايي و ميانه‌روي در دوران فتنه " كه بعد از ظهر امروز در دفتر شبكه خبر دانشجو و با حضور نمايندگان تشكل‌هاي دانشجويي برگزار شد در سخناني گفت: عده‌اي مي‌خواهند همه را دور هم جمع كرده و مرزبندي مشخصي نداشته باشند.
وي افزود: شرايط فتنه اين است كه بايد شرايط را با هم ديد و اين مسئله شرايط شبهه‌آلودي را پديد مي‌آورد.
اين فعال دانشجويي معناي عدالت را بهتر از معناي اعتدال برشمرد و گفت: عدالت يعني اينكه هر چيزي را جاي خود قرار دهيم اما عده‌اي كلمه رمز براي فرار از پاسخگويي به مردم را وحدت و اعتدال مي‌دانند و اين اعتدال را اكنون در فضايي داريم كه مردم اعتقاد دارند با سران فتنه بايد برخورد شود.
وي با تاكيد بر اينكه جريان اصلاح‌طلب اعتقاد دارند كه با كسي نبايد برخورد شود و نظام اسلامي در اين بين مقصر است، تصريح كرد: عده‌اي هم به تازگي به يكديگر رسيده و اعتقاد دارند نبايد كسي را حذف كرد.
موسوي‌فرد در ادامه اظهار داشت: جريان سوم كه هميشه نقش‌آفرين است، اعتقاد دارد كه جناح راست و چپ بد عمل كرده اما خودشان از همه بدتر هستند و اينها كساني بودند كه در ادعاي تقلب در انتخابات شركت داشتند.
اين فعال دانشجويي با اشاره به اينكه ما در حال حاضر با اين سه جريان مواجهيم و اين سه جريان دست در دست هم دادند كه به وحدت برسند تا مشكلات كشور حل شود. خاطر نشان كرد: معناي اعتدال، حركت نعل به نعل با منويات رهبري است.
وي با اشاره به اينكه در برهه انتخابات، برخي كساني كه از سردمداران اصولگرايي بودند، ناگهان از حاميان موسوي شدند، افزود: به نظر مي‌آيد كه دو جناح مطرح سياسي كشور به اين دعواي زرگري زنده‌اند.
دبير جنبش عدالت خواه دانشجويي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينكه كاري با اشتباهات دولت دهم نداريم، تصريح كرد: اكنون مي‌بينيم كه دو جريان سياسي كشور نمي‌توانند تحمل كنند كه دولت دهم در چهار سال پيش روي خود فعاليت كند و يك جناح سياسي اكنون مي‌بيند كه با حذف جناح مقابل خود ديگر نمي‌تواند در فضاي سياسي كشور به نزاع بپردازد و از سوي ديگر بي‌علاقه هم نيست كه جناح مقابل را حذف كند.
موسوي ‌فرد به حماسه 9 دي و راهپيمايي ميليوني ملت ايران در حمايت از ولايت فيقه اشاره و تاكيد كرد: همانطور كه ديديم در 9 دي ماه مردم عكسي از آقايان و حتي عكسي از احمدي نژاد را در دست نداشتند و همگي به اتفاق عكس‌هاي مقام معظم رهبري را در دست داشتند.
وي با تاكيد بر اينكه سالياني است كه باند رانت،‌ قدرت و ثروت در كشور پديد آمده كه نمي‌خواهد جريانات كشور در دست مردم باشد خاطرنشان كرد: اين موضوع به هر دو جناح كشور باز مي‌گردد و در اين پازل هاشمي رفسنجاني، باهنر، موسوي و … نقش ايفا مي‌كنند و مي‌خواهند جريان سوم يعني  عدالت خواهي را حذف كنند.
اين فعال دانشجويي افزود: اين جريانات همان جرياني هستند كه اعتقاد داشتند بايد امتيازي به آمريكا و عربستان سعودي و … داده شود تا خودشان بتوانند به راحتي در كشور نقش ايفا كنند. بدون اينكه به اقشار مردم توجه داشته باشند اما اين جريانات نمي‌دانند كه با اقدامات خود تنها خود را حذف مي‌كنند.
دبير جنبش عدالت خواه دانشجويي اظهار داشت: مسئله اصلي نظام، كار آمدي و اجراي عدالت است كه بايد اين امر در كشور اتفاق بيفتد اما منافع برخي آقايان با روي كار آمدن كار آمدي در نظام به خطر خواهد افتاد و اين جريان سعي دارد در حضور رهبري مواضع خود را مطرح كند تا مقام معظم رهبري از مواضع خود كوتاه بيايد و حتي در برهه‌اي دست به تهديد مي‌زنند كه اگر مواضع ما مرتفع نشود دست از حمايت شما خواهيم برداشت و جالب اينجا است كه برخي از اين جريانات اعتقاد دارند ولايت فقيه را قبول دارند اما رهبري موجود را قبول ندارد كه در واقع مشخص است مقصود آنها از اين سخن چيست!
وي با تاكيد بر اينكه كساني به واسطه فرزندان خود نمي‌توانند به گذشته خود بازگردند، تصريح كرد: برخي‌ها حاضر هستند از زن و فرزند خود نگذرند و آنها را حفظ كنند و در مقابل حاضرند حتي از رهبري نيز عبور كنند. اما اين آقايان بدانند اگر نخواهند پشت رهبري حركت كنند به حال و روزي مي‌افتند كه بايد روزي پاي آمريكا را ببوسند.
موسوي‌فرد در ادامه بيان داشت: با قطعيت مي‌توان گفت كه دولت دهم قانوني است اما دعواي اصلي را شما آقايان راه انداختيد و شما كساني بوديد كه بدترين هجمه‌ها را بر عليه نظام راه انداختيد و اكنون به جاي رسيديد كه اعلام مي‌كنيد كه بايد به اعتدال برسيد.
وي با طرح اين سئوال كه چرا فرزندان برخي از سران در اغتشاشات حضور دارند، خاطرنشان كرد: اين نخبگان سياسي يا بايد از فرزندان خود حمايت كنند يا نابود و حذف شوند و يا مانند امثال آيت الله خزعلي شجاعت داشته و اعلام كنند كه اين فرد ديگر فرزند من نيست.
] ]>