یکسال از اخطار وزیر صنایع به نمایندگی کوکاکولا گذشت

سال گذشته و در اوج حملات بی‌رحمانه همه‌جانبه رژیم صهیونیستی به غزه، نمایندگان مجلس طرح دو فوریتی الزام دولت به حمایت همه‌جانبه از مردم مظلوم فلسطین را در یازدهم دی‌ماه تصویب کردند. با گذشت یکسال از اخطار وزیر صنایع به شرکت خوشگوار مشهد، محصولات کوکاکولا توسط این شرکت به وفور در بازار ایران عرضه می‌شود. […]

سال گذشته و در اوج حملات بی‌رحمانه همه‌جانبه رژیم صهیونیستی به غزه، نمایندگان مجلس طرح دو فوریتی الزام دولت به حمایت همه‌جانبه از مردم مظلوم فلسطین را در یازدهم دی‌ماه تصویب کردند.

با گذشت یکسال از اخطار وزیر صنایع به شرکت خوشگوار مشهد، محصولات کوکاکولا توسط این شرکت به وفور در بازار ایران عرضه می‌شود.

به گزارش الف، سال گذشته و در اوج حملات بی‌رحمانه همه‌جانبه رژیم صهیونیستی به غزه، نمایندگان مجلس طرح دو فوریتی الزام دولت به حمایت همه‌جانبه از مردم مظلوم فلسطین را در یازدهم دی‌ماه تصویب کردند.

در پی این ابلاغ این قانون به دولت، وزیر صنایع به عنوان نماینده ویژه رییس‌جمهور درباره قطع همکاری ایران با حامیان اسرائیل، به شرکت خوشگوار مشهد برای اتمام قرارداد خود با شرکت کوکاکولا اخطار داد.

شرکت خوشگوار مشهد سالانه بیش از یک‌ونیم میلیارد تومان به یکی از شعبه‌های شرکت کوکاکولای بین‌المللی می‌پردازد.

طی هفته گذشته خبرنگار الف در سالگرد تصویب قانون حمایت از فلسطین و تحریم حامیان اسرائیل و اخطار وزیر صنایع به شرکت خوشگوار بارها با مسوولان مختلف شرکت خوشگوار در مشهد تماس گرفت مسوولان این شرکت گفتند شرکت خوشگوار در همه رده‌ها از هرگونه تماس با خبرنگاران منع شده‌اند.

خبرنگار الف این سوال‌ها را از مسوولان شرکت خوشگوار مشهد پرسیده بود:

1.    نام سهامداران اصلی و اعضای هیات مدیره شرکت خوشگوار چیست؟
2.    شرکت خوشگوار در سال جاری دقیقاً چه مقدار بابت حق لیسانس و چه مقدار برای عصاره به شرکت کوکاکولای بین‌المللی می‌پردازد؟
3.    محصولات خوشگوار (کوکاکولا ـ فانتا‌ ـ اسپرایت)، چه سهمی از بازار نوشابه ایران را در اختیار دارند؟
4.    اخطار سال گذشته وزیر صنایع به شرکت خوشگوار چه اثری داشت و به چه نتیجه‌ای رسید.

با توجه به اینکه مسوولان وزارت صنایع و مسوولان شرکت خوشگوار به این سوالات پاسخ نمی‌دهند، بخش خبری الف آماده پیگیری اطلاعات مستند بینندگان درباره سوالات فوق خواهد بود.