سير تطور ديدگاه هاي فلسفه علم: اثبات گرايي و ابطال گرايي با حضور امير احسان كرباسي زاده

دكتر اميراحسان كرباسي زاده "عضو هيأت علمي مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه "، در چهارمين نشست از سلسله نشست هاي درباره علم، سير تطور ديدگاه­هاي فلسفه علم (اثبات­گرايي و ابطال­گرايي) را به بحث خواهد گذاشت. اين برنامه دوشنبه 5 پنجم بهمن ماه از ساعت 15 الي 17 در سالن همايش هاي كانون انديشه جوان برگزار […]

دكتر اميراحسان كرباسي زاده "عضو هيأت علمي مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه "، در چهارمين نشست از سلسله نشست هاي درباره علم، سير تطور ديدگاه­هاي فلسفه علم (اثبات­گرايي و ابطال­گرايي) را به بحث خواهد گذاشت.

اين برنامه دوشنبه 5 پنجم بهمن ماه از ساعت 15 الي 17 در سالن همايش هاي كانون انديشه جوان برگزار مي شود.

سلسه نشست های "درباره علم" با هدف طرح موضوعات و مسائل مربوط به علم پژوهی در ایران به صورت ماهانه تاپايان سال تحصيلي جاري در سالن همايش هاي كانون انديشه جوان واقع در خيابان وصال، كوچه بهنام، پلاك 19 برگزار مي گردد.

در اين نشست ها به موضوعاتی اعم از علم چیست؟، علم شناسی و مطالعات علم، مباني و ماهيت علم مدرن، چالشهای ما با علم مدرن، سیاستهای علمی و نهادهای سیاستگزار و … پرداخته مي شود.

گفتني است اساتید و صاحب نظران شرکت کننده در این سلسله نشستها از برجسته ترین چهره های مطرح در مقولات علم شناسی و فلسفه علم می باشند که از جمله می توان به آقایان؛ رضا داوری اردکانی، حسین کچویان، حميد پارسانیا، مهدی گلشنی و مقدم حیدری اشاره کرد.

شایان ذکر است سه نشست از این سلسله نشستها در آبان، آذر و دي ماه، با حضور حجت الاسلام دکتر حسین سوزنچی، شهريار زرشناس و امير احسان كرباسي زاده برگزار شده است.

علاقه مندان به شركت در این نشست ها براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره تلفن هاي6-66900965 (مديريت انديشه شناسي) تماس بگيرند.