تصمیم بر تحویل عمده کمکهای کشتی سلام به اسرائیلی

طبق آخرین اخبار واصله از کشتی حامل کمک های بشردوستانه کاروان آسیایی، وضعیت تخلیه بار بسیار بغرنج می‌باشد چرا که مصری ها تا اینک که پاسی از شبِ روز دوم حضور کاروان در غزه است فقط اجازه تخلیه سی درصد بار کشتی را داده‌اند. این درحالی است که از صبح امروز، دو تن از اعضای […]

طبق آخرین اخبار واصله از کشتی حامل کمک های بشردوستانه کاروان آسیایی، وضعیت تخلیه بار بسیار بغرنج می‌باشد چرا که مصری ها تا اینک که پاسی از شبِ روز دوم حضور کاروان در غزه است فقط اجازه تخلیه سی درصد بار کشتی را داده‌اند.
این درحالی است که از صبح امروز، دو تن از اعضای کاروان به نمایندگی در محل تخلیه بار کشتی در بندر العریش حاضر شده اند و پول مورد درخواست مصری‌ها را نیز تحویل آنان داده‌اند.
با این وجود، دولت خبیث مصر اعلام کرده که به داروهای ایرانی و همچنین کمک های غذایی و لوازم التحریر و… سایر کشورها که در کشتی سلام بوده‌اند اجازه تخلیه نخواهد داد و از آن وقیحانه‌تر اعلام کرده که این کمک‌ها را تحویل مقامات اسراییلی خواهد داد!
هم اینک کمیته مرکزی کاروان آسیایی در غزه تشکیل جلسه داده تا در مقابل این اقدام بی‌شرمانه و غیرانسانی مصری‌ها تصمیمات مقتضی را بگیرد. این کمیته از همه کشورهای اسلامی خواسته تا در مقابل این اقدامات موضع شفاف خود را اعلام نمایند.