ننگ با رنگ پاک نمی شود!+فیلم

چند روز پیش در مطلبی تحت عنوان “تبلیغات محصولات صهیونیستی در مترو+عکس” به تبلیغات محصولات شرکت صهیونیستی پپسی با عنوان آب معدنی آکوافینا در سایت عدالتخواهی درج شد. امروز با خبر شدیم که آرم شرکت صهیونیستی پپسی با استفاده از مواد رنگی از روی تبلیغاتهای مذکور پوشیده شده است. وبلاگ روزنامه در مطلبی پیرامون همین […]

چند روز پیش در مطلبی تحت عنوان “تبلیغات محصولات صهیونیستی در مترو+عکس” به تبلیغات محصولات شرکت صهیونیستی پپسی با عنوان آب معدنی آکوافینا در سایت عدالتخواهی درج شد. امروز با خبر شدیم که آرم شرکت صهیونیستی پپسی با استفاده از مواد رنگی از روی تبلیغاتهای مذکور پوشیده شده است. وبلاگ روزنامه در مطلبی پیرامون همین موضوع نوشته است:

چندی پیش پست “به راحتی آب خوردن، آدم بکشید” در روزنامه درج شد، که مورد استقبال دوستان و برخی سایت ها قرار گرفت. بعضی ها هم از من خواستند که روزنامه رو سیاست زده نکنم که بابت دغدغه اون دوستان،‌ پست “برائت از سیاست” نوشته شد.

اما بشنوید (شما بخوانید “بخوانید”!) از ابتکار خلاقانه و کبک صفتانه مسئولین مترو.

دیروز یکی از دوستان لطف کرد و یه خبر جالب داد. در برخی از واگن های مترو، بر روی آرم پپسی (pepsi) آب معدنی آکوافینا (aquafina)، برچسبی زدن که معلوم نباشه!!!

تبریک ویژه روزنامه تقدیم به این عزیزان با اینهمه تدبیر! واقعا شیر مادرتون حلالتون و نونی که از این کار می خورین از شیر مادرتون حلال تر.

با پول این تبلیغات می خواین هزینه های مترو رو پوشش بدین یا چیز دیگه ای در میونه؟ می ترسین قرارداد رو فسخ کنین و ازتون خسارت بگیرن؟ خسارتتون رو توی یه گل ریزون توسط خواننده های همین روزنامه جمع کنیم، جمش می کنین؟ یعنی هیشکی پیدا نمیشه بهتون تبلیغ بده؟ خوب تبلیغ روزنامه رو بذارین!

به هر حال گزارش تصویری و فیلم این گند کاری رو اینجا می ذارم و به مسئولین محترم عرض می کنم:

عالیجنابان، ننگ با رنگ پاک نمی شود!

این گزارش تصویری (با کلیک کردن روی عکس می تونین تصویر رو در سایز بزرگ ببینین.)

ننگ با رنگ پاک نمیشود

ننگ با رنگ پاک نمیشود

اینم فیلمش.

پی نوشت:
۱- از دوستی که این خبر رو به من رسوند متشکرم. زحمت عکس و فیلم رو هم خودشون کشیدن. منتها اجازه درج نامشون رو به من ندادن متاسفانه.

۲- ادعا ندارم که تاثیر گذاری روزنامه باعث این اتفاق شده، ولی اعتقاد دارم اگر چیزی با نیت خوب نوشته بشه تاثیر خودش رو می ذاره و ممکنه پست روزنامه هم در این باره بی تاثیر نبوده باشه؛ ضمن اینکه این مطلب اولین بار توسط روزنامه توی اینترنت مطرح شد و بعدا دیگران دربارش نوشتن. با یه سرچ ساده توی گوگل می تونین اینو بفهمین. این رو من باب افتخار ذکر نکردم بلکه جوابی بود بر طعنه های بعضی از دوستان.

لینک وبلاگ: www.rouzname.ir