نقطه قوت ما کجاست؟

بینید دشمن از کجا رنج می بره، اونجا که بیشتر فحش می ده اونجا که بیشتر سمپاشی می کنه، اونجا که بیشتر وسوسه افکنی می کنه، اونجا که بیشتر تفرقه اندازی می کنه، همانجا نقطه قوت شما و انقلاب شما و مایه بیم و هراس و دلتنگی و دلخوری و زجر و افسردگی و ناامیدی دشمن شماست

شهید مظلوم آیت الله بهشتی

شهید مظلوم آیت الله بهشتی

عزیزان من، درست دشمن امروز می خواهد همین را از دست من و شما بگیره. حسابش را کرده که تا وقتی میان مدیران جامعه و خود جامعه این تفاهم و اعتماد متقابل وجود داره، حنای آمریکا در ایران رنگ نداره. (تکبیر حضار) شما می خواهید ببینید گرانبهاترین چیزی که در دست دارید چیه، ببینید حمله دشمن به کجا شدید تره، همونجا که حمله دشمن سخت تره، برید تو فکر، چرا دشمن تمام فشار را اینجا گذاشته؟ لابد خطر را برای خودش در این نقطه حس می کنه. پیوند اعتماد آورِ متقابل میان مردم، دولت، روحانیت، پیوندی است که دشمنان امت اسلامی از او بیمناکند، پیوند میان دانشجو، تحصیل کرده، روحانی، روستایی… سمپاشی ها و وسوسه افکنی ها و تبلیغات اینها تو مردم ما اثر بگذاره. من می خواهم عرض کنم مردم، به این رادیوها گوش بدهید، تا ببینید دشمن از کجا رنج می بره، اونجا که بیشتر فحش می ده اونجا که بیشتر سمپاشی می کنه، اونجا که بیشتر وسوسه افکنی می کنه، اونجا که بیشتر تفرقه اندازی می کنه، همانجا نقطه قوت شما و انقلاب شما و مایه بیم و هراس و دلتنگی و دلخوری و زجر و افسردگی و ناامیدی دشمن شماست. شما می توانید از همین رادیوها خیلی چیزها بفهمید. به لقمان گفتند ادب را از که آموختی گفت: (جواب حضار: از بی ادبان) ما اگر بخواهیم نقطه های قوتمان را پیدا کنیم یک راهش هم وراجی های “رادیو بغداد” و “صدای آمریکا” و صدای انگلستان، “بی بی سی” و آغاسی! و این حرفها هستش.

اینا، بیچاره ها، هنوز گیجند! هنوز نمی فهمند شما مردم به کجا رسیدید چقدر رشد کردید. خدا را شکر، یکی از نعمتهای خدا اینه که دشمنای آدم احمق باشند، این هم خودش یه نعمتی است….. لَهُمْ قُلُوبٌ لا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لا يَسْمَعُونَ بِهَا. نه قلبی دارند درد آشنا، شرق آشنا، مردم آشنا، حق آشنا، اسلام آشنا. نه چشمشان می تواند این درخشندگی انقلاب اسلامی را ببیند، نه گوششان می تواند فریادهای عمیق “مرگ بر آمریکا”ی شما ملت را درست بشنود (فریاد مرگ بر آمریکای حضار) پریروز در قم و بر روی بسیاری از دیوارها پیام ملتمان را به مناسبت سالگرد، دومین سالگرد انقلاب اسلامی به آقای ریگان شنیدم و خواندم.

شعار این بود که آقای ریگان توی این مملکت، مسئولی که اجازه دهد به خودش، با شما از در سازش درآید، نخواهی یافت و اگر یه کسی، خدای نکرده اغوا بشه، فریب حرفهای شما را بخوره، مردمِ بیدار، چنان هوشیارانه ایستاده اند که مجال کار برای شما را پیدا نمی کنه.

شعار این بود:

“مرگ بر آمریکا” ، “مرگ بر سازشکار”

برای دریافت فایل صوتی اینجا کلیک کنید.