عکس/ 'راز' مرهمی بر زخم‌های خانواده شهدا

برنامه «راز» به کارگردانی و اجرای نادر طالب زاده، 5شنبه گذشته با موضوع محرومیت های آبادان و خرمشهر از شبکه 4 سیما روی آنتن رفت و به موضوع مشکلات خرمشهر و آبادان پرداخت. در این برنامه که طالب زاده با ظرافت خاصی مستندهای تصویری و البته دردآوری را از گوشه و کنار این دو شهر […]

راز، مرهمی بر زخم خانواده شهدا

راز، مرهمی بر زخم خانواده شهدا

برنامه «راز» به کارگردانی و اجرای نادر طالب زاده، 5شنبه گذشته با موضوع محرومیت های آبادان و خرمشهر از شبکه 4 سیما روی آنتن رفت و به موضوع مشکلات خرمشهر و آبادان پرداخت.

در این برنامه که طالب زاده با ظرافت خاصی مستندهای تصویری و البته دردآوری را از گوشه و کنار این دو شهر جنگ زده تهیه کرده و نمایش داد، مهمانان با تأیید این اوضاع نابسامان و تأسف بار، تأکید کردند که چرا با وجود گذشت بیست و چند سال از پایان جنگ تحمیلی، همچنان چهره شهر از خرابی ها پیراسته نشده و مردم قهرمان آن دیار باید همچنان با سختی و مشقت روزگار سپری کنند.

مردم این دیار هم از این برنامه استقبال کرده اند؛ اما پخش این برنامه از فروشگاه های لوازم صوتی و تصویری این منطقه مظلوم و همچنین تشکر مخلصانه مردم این دو شهر از حرکت رسانه ای «راز» در قاب تصاویر دیدنی است.

منبع: مشرق نیوز