رفتن به بالا

عکس/ 'راز' مرهمی بر زخم‌های خانواده شهدا

راز، مرهمی بر زخم خانواده شهدا

راز، مرهمی بر زخم خانواده شهدا

برنامه «راز» به کارگردانی و اجرای نادر طالب زاده، 5شنبه گذشته با موضوع محرومیت های آبادان و خرمشهر از شبکه 4 سیما روی آنتن رفت و به موضوع مشکلات خرمشهر و آبادان پرداخت.

در این برنامه که طالب زاده با ظرافت خاصی مستندهای تصویری و البته دردآوری را از گوشه و کنار این دو شهر جنگ زده تهیه کرده و نمایش داد، مهمانان با تأیید این اوضاع نابسامان و تأسف بار، تأکید کردند که چرا با وجود گذشت بیست و چند سال از پایان جنگ تحمیلی، همچنان چهره شهر از خرابی ها پیراسته نشده و مردم قهرمان آن دیار باید همچنان با سختی و مشقت روزگار سپری کنند.

مردم این دیار هم از این برنامه استقبال کرده اند؛ اما پخش این برنامه از فروشگاه های لوازم صوتی و تصویری این منطقه مظلوم و همچنین تشکر مخلصانه مردم این دو شهر از حرکت رسانه ای «راز» در قاب تصاویر دیدنی است.

منبع: مشرق نیوز

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “عکس/ 'راز' مرهمی بر زخم‌های خانواده شهدا”

  • چرا ضرغامی…
    نه.این حرکت انسان آزاده ای دیگر بنام نادر طالب زاده است…!
    اگر بگذارند نقد کند…!حرف دلش را بگوید.او روزی در محضر رهبر انقلاب حرف های زد.جناب آقای ضرغامی چرا در را برای فعالیت مبارزین راه خمینی باز نمی کنید.مگر صداو تصویر انقلاب نیست؟ چرا من انقلابیون را نمیبینم؟! چرا حرف های انقلاب را با پارازیت می بینم؟من نمی دانم که چطور پای برنامه های شما بنشینم.بنظرم باید با یک عینک دودی تماشایشان کنم.تا شاید کمی ونور زرق وبرق گرفته شود.فکر مینکم باید باسمعک به برنامه هایتان گوش دهم.زیرا صدای اتقلاب خیلی ضعیف می آید…!