پیام تبریک مجمع دانشجویان حزب ا… به امت مجاهد تونس

مجمع دانشجويان حزب‌الله، در پيامي با تبريك پيروزي مردم تونس ، يادآور شد كه وقايع تونس هشداري است براي تمام حاكمان دست‌نشانده كه به خود آيند و به حق گروند. متن نامه به این شرح است: مجاهدین و انقلابیون تونس؛ سلام خدا بر شما رزمندگان راه حق و ایثار باد که سبب تحقق وعده­ی خداوند […]

مجمع دانشجويان حزب‌الله، در پيامي با تبريك پيروزي مردم تونس ، يادآور شد كه وقايع تونس هشداري است براي تمام حاكمان دست‌نشانده كه به خود آيند و به حق گروند. متن نامه به این شرح است:

مجاهدین و انقلابیون تونس؛

سلام خدا بر شما رزمندگان راه حق و ایثار باد که سبب تحقق وعده­ی خداوند بر زمین شدید. « و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم وارثین»

انقلاب مردمی شما در تونس که نشات گرفته از شریعت محمدی (ص) جهت اجرای احکام و عدالت اسلامی در این کشور بود، حادثه­ای بی همتا در جهان عرب و شمال آفریقاست. این حرکت انقلابی و خیزش مردمی که ناشی از اسلام انقلابی برای رهایی مستضعفین تونسی از ظلم و جور مزدوران غربی در این کشور بود یادآور فریادهای وااسلاما و وامحمدای خمینی کبیر است که به درستی مراد برحق آزادگان عالم در قرن حاضر است.

خروش­ها و فریادهای به ثمر نشسته­ی شما روح تازه­ای بر پیکره­ی زجر کشیده­ی مجاهدان راه حق تزریق کرد و امید جوشانی را برای مبارزین فلسطینی، لبنانی, یمنی، مصری، کشمیری، اردنی و دیگر امت­های در بند جور جائران زمانه سبب شد و نشانگر پیروزی حق بر باطل و تحقق وعده خداوند است. «و لقد کتبنا فی الزبور من بعد الذکر ان الارض یرثها عبادی الصالحون»

وقایع تونس هشداری است برای تمام حاکمان دست نشانده که به خود آیند و به حق گروند والا پایه های سست حکومت­شان فروخواهد ریخت و به یقین بدانند که حمایت­های غربی و استکباری تضمینی برای ادامه حکومتشان نخواهد بود.

مجمع دانشجویان حزب ا… به رئیس جمهور دست نشانده تونس «فواد مبزع»، نخست وزیر و تمام اعضای کابینه به اصطلاح “وحدت ملی” اخطار می­دهد که دست از کشتار بی­رحمانه­ی مردم آزادی­خواه تونس بردارند و با استعفای دسته جمعی خود شرایط را برای بازگشت آرامش و برگزاری انتخابات آزاد فراهم آورند و از حزب اسلامی و مردمی«النهضه» به رهبری مجاهد عزیز«راشد الغنوشی» انتظار دارد که بر اساس خواست ملت شریف تونس با ورود به قدرت زمینه­های انتخابات آزاد فراگیر جهت تعیین نوع حکومت، تصفیه قضات فاسد، بهبود وضعیت اقتصادی و از همه مهم­تر با قطع رابطه با فرانسه جنایتکار، استقلال سیاسی و اقتصادی تونس را فراهم آورد تا به خواست خداوند متعال و اراده­ی پولادین این ملت مجاهد شرایط جهت اجرای احکام اسلامی در این کشور مسلمان فراهم آید.

در پایان ضمن تبریک به شما امت فداکار از خداوند متعال سربلندی و عزت روزافزون تونس را خواهانیم و امید است که خیزش­های این چنینی زمینه سازی برای ظهور حجتش باشد.