اطلاعیه شماره 4 نشست بیستم ( شهید مصطفی مازح )+آدرس

1-      افرادی که پذیرش آنها تایید شده است ،از طریق ایمیل ، پیامک یا تلفن به آنها اطلاع رسانی خواهد شد. 2-      دوستان شرکت کننده در نشست ، محصولات فرهنگی تولید شده توسط تشکل خود در ترم اخیر را به همراه داشته باشند. 3-      همانطور که در  اطلاعیه قبل بیان گردید ، زمان پذیرش از […]

1-      افرادی که پذیرش آنها تایید شده است ،از طریق ایمیل ، پیامک یا تلفن به آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

2-      دوستان شرکت کننده در نشست ، محصولات فرهنگی تولید شده توسط تشکل خود در ترم اخیر را به همراه داشته باشند.

3-      همانطور که در  اطلاعیه قبل بیان گردید ، زمان پذیرش از 8 الی 10 صبح سه شنبه 19 بهمن ماه ، و شروع برنامه به صورت رسمی از ساعت 14 همان روز و اختتامیه روز جمعه 22 بهمن ماه ساعت 10 صبح خواهد بود. ( بعد از اختتامیه به صورت دسته جمعی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهیم نمود )

4-      آدرس برگزاری نشست : قم ، انتهای بلوار محمد امین (ص)، بعد از میدان ارتش،سمت چپ ، مسجد و حسینیه الغدیر.

5-      از آنجا که برای برگزاری نشست از بیت المال استفاده می­شود، افرادی که به هر دلیلی در برنامه­ های برگزار شده، حضور نداشته باشند ، در پایان نشست مبلغ هزینه شده از آنها اخذ خواهد گردید. ( برای هر نفر حدود 40 هزار تومان می باشد )

6-      برای اینکه شرکت کنندگان از زیارت حرم حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران استفاده نمایند، دو زمان اختصاص داده شده است. ( سه شنبه صبح و جمعه بعد از ظهر )

7-      شرکت کنندگان توجه داشته باشند که مکان از ساعت 8 صبح روز سه شنبه تا ساعت 20 روز جمعه در اختیار جنبش عدالتخواه دانشجویی قرار دارد، قبل و بعد از این زمان جنبش عدالتخواه دانشجویی نسبت به اسکان شرکت کنندگان مسئولیتی نخواهد داشت.

8- لوازم شخصی از جمله لیوان با خود همراه داشته باشید.