رفتن به بالا

بررسی وعده‌های عمرانی نامزدهای مجلس در هفته‌نامه‌ی میثاق

به گزارش عدالتخواهی سیصد و شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه میثاق منتشر شد.
سیصد و شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه میثاق با طرح روي جلدي در رابطه با بازار وعده‌‌های داغ نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از مازیار بیژنی منتشر شد.

هفته‌نامه میثاق شماره 365
هفته‌نامه میثاق شماره 365

تیتر یک اين شماره میثاق با عنوان «آغاز رقابت‌ کاندیداهای مجلس؛ بازار داغ وعد‌ه‌‌های عمرانی» به بازار چانه‌زنی برخی نمایندگان مجلس بر سر بودجه حوزه‌های انتخابیه‌شان در آستانه انتخابات اختصاص دارد. این روزها برخی کاندیداهای انتخابات مجلس برای جذب آرای مردم از تلاش خود برای تصویب پروژه‌های عمرانی خبر می‌دهند که در بودجه سال‌های گذشته تصویب شده بود.
در این شماره طنز سیاسی با عنوان «انگیزه شما از کاندیداتوری مجلس چیست» به قلم محمدرضا شهبازی با نامزدهای نمایندگی مجلس مصاحبه شده است.
مصرف، مصرف، و باز هم مصرف. انسانِ عصر جديد با «مصرف» قرين و همراه است. او بايد مصرف كند تا چرخ صنعت بچرخد. «توليد» در ارتباط مستقيم با «مصرف» قرار دارد. بخشی از یادداشت این هفته میثاق به قلم روح‌الله رشیدی است که به شهروند دنياي جديد اشاره دارد که از دميدن صبح تا لحظه‏اي كه چشم بر شب مي‏بندد، در محاصره‏ی تبليغات هيجان‏انگيز كالاهاي مختلف و رنگارنگ قرار گرفته است.
در میثاق 365 یادداشت‌هایی از حسن نوروزی، آرمین کافی، علیرضا طلابی منتشر شده است.
همچنین در این شماره گفتگویی در رابطه با کم‌کاری سازمان‌های فرهنگی در اوج جنگ نرم با وحید جلیلی منتشر شده است. در بخش آران هفته‌نامه میثاق، خواننده مقالاتی درباره بیم و هراس تا تلاش برای مقابله با حرکت‌های اسلام‌گرایانه در جمهوری آذربایجان،‌ اتهام باکو درباره علت ممانعت از ورود مدیر نمایندگی صداوسیما، پشت پرده روز جهانی آذری‌های جهان خواهید بود.
هفته‌نامه فرهنگی اجتماعی سیاسی «میثاق» شمالغرب کشور، هر هفته روزهای دوشنبه منتشر می‌شود.

برای دریافت فایل پی‌دی‌اف این شماره هفته‌نامه میثاق می‌توانید از این لینک استفاده کنید.