ترور نشان از ضعف و بی منطق بودن است

ما که شهدای بسیاری برای هدف مقدس خود فدا کرده ایم با چند ترور سست نمی شویم. ملتی که بزرگانی چون علی(ع) و امامان بزرگوارش را برای اسلام فدا کرده، فدا کردن امثال این شهدا برایش مسئله ی مهمی نیست، گرچه خود این شهید عزیز در نظر ما ارجمند است

جنبش عدالتخواه دانشجویی پیرامون حادثه تروریستی دیروز و شهادت شهید مصطفی احمدی روشن بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود:

منطق ملت ما، منطق مؤمنين، منطق قرآن است: انا للَّهِ وَ انّا الَيْهِ راجِعُونَ. با اين منطق، هيچ قدرتى نمى‏تواند مقابله كند. ملتى كه خود و همه چیز خود را از خدا مى‏داند ، رفتن از اينجا به سوى محبوب خود را مطلوب خود مى‏داند  و شهادت را در آغوش، همچون عزيزى مى‏پذيرد، با این ملت نمی توان مقابله کرد. ملتی كه هجرت را به سوى خدا مى‏داند، شهادت را فوز عظيم مى‏داند، و شهدايى كه از صدر، اسلام تا كنون داده است عاليتر و بالاتر از تمام افرادى هستند كه در اين قرن موجودند. نگاهش فقط به خداست. ائمه ما- عليهم السلام- همه عمرشان را صرف كردند تا اسلام را حفظ كنند و ماهم تمام عمرمان را بايد صرف كنيم تا اسلام را كه به دست ما سپرده شده است، حفظ كنيم. (امام خمینی)

براي چندمين بار خبر شهادت مظلومانه ­ی دانشمندي از ميهن­مان از تلكس خبري خبرگذاري­ها بيرون مي­ آيد. شهيد مسعود علي محمدي، شهيد مجيد شهرياري، شهيد رضايي و دیروز در سالگرد اولين ترور، شهيد مصطفي احمدي روشن به جمع اين عزيزان پيوست و از ميان ما پر كشيد. در این رابطه ذکر چند نکته حائز اهمیت است:

اول:

جنبش عدالتخواه دانشجویی این شهادت را که بی‌شک برای آن شهیدان، سعادتی بی‌نظیر است، خدمت رهبر عزیز انقلاب اسلامی، خانواده‌ی محترم شهدا، جامعه‌ی دانشگاهی کشور، مردم شریف ایران و به ویژه خدمت خانواده‌ی این  شهید عزیز، تبریک و تسلیت می‌گوید.چرا که “شهدای ما به رفيق اعلى‏ متصل شده‏اند”، “آنها به مطلوب خودشان رسيده اند و گرفتاريهايى كه الآن براى ما هست، ديگر براى آنها نيست.”

“ما که شهدای بسیاری برای هدف مقدس خود فدا کرده ایم با چند ترور سست نمی شویم. ملتی که بزرگانی چون علی(ع) و امامان بزرگوارش را برای اسلام فدا کرده، فدا کردن امثال این شهدا برایش مسئله ی مهمی نیست، گرچه خود این شهید عزیز در نظر ما ارجمند است.”

دوم:

این ترور ها نه تنها در روحيه ملت ما تأثير بدی ندارد بلکه باعث تهييج بيشتر  ملت ما در پیگیری آرمانها و اعتقاد راسخترش به مسیری که می‌پیماید، می شود. مهم آن است كه راه، راه خداست و ما در راه دفاع از اسلام و  انقلاب اسلامی ثابت قدم خواهیم بود .ما براى خدا می خواهیم  اين نهضت را به آخر برسانیم. و ایجاد ناراحتی برای ما در ثبات قدممان در این مسیر تأثیری نخواهد داشت. و پس از این دانشگاهیان از جمله دانشجویان و اساتید آن با قدرت بیشتری به ميدان مى‏آیند.

جوانان ايران جوانان بدر و خيبر اند و در  برفراشتن پرچم عدالت در سراسر گيتي دست از تلاش بر نخواهند داشت و براي آبياري درخت تنومند انقلاب خون خويش را هديه مي نمايند تا دشمنان نیک بدانند كه خون بهترين هديه براي حيات انقلاب است

سوم:

بی شک جبهه ی حق که امروز در منطقه به پیروزی هایی دست یافته است مورد هجوم همه جانبه ی آمریکا قرار دارد.با توجه به سابقه ی دشمنی های جبهه ی استکبار و مشخص بودن اهداف این ترورها جای تردید نیست که این نوع حرکات تروریستی فقط از آمریکا و ایادی آن بخصوص جلاد نظام استکبار اسرائیل خبیث برمی آید.این ترور ها با هدف ایجاد نا امنی در کشور و نا امیدی مردم و همچنین متوقف کردن  فعالیت هسته ای ایران است که  ان شاء الله تحقق نخواهد یافت.

چهارم:

ترور نشان از ضعف و بی منطق بودن است. این کار فقط از دولت های بی منطق آمریکا و اسرائیل برمی آید.تا دیروز آمریکا به دست  ایادی اش دست به عملیات تروریستی می زد .اما امروز که دست خود آمریکا و تروریست بالذات اسرائیل جنایت کار در ترور های اخیر قابل مشاهده است، ذلت آمریکا بیش از پیش مشخص شده است و به حول و قوه ی الهی این ذلت و زبونی آمریکا ادامه خواهد یافت و به دست سربازان ولایت فقیه تیر خلاص به پیکر نیمه جان اسرائیل زده خواهد شد.