پاورپونت: وظایف اقشار مختلف در جهاد اقتصادی

مجموعه اول، «وظایف و كار ویژه» اقشار مختلف مردم در سال جهاد اقتصادی مطرح شده است. دومین پاورپوینت با موضوع «الزامات و شروط تحقق» جهاد اقتصادی مسئولیت‌های عمومی و همگانی را روشن‌تر میسازد. سومین مجموعه موضوع «مصادیق جهاد اقتصادی» می باشد.

سال ۱۳۹۰ توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال «جهاد اقتصادی» نامگذاری شده است که نشان از اولویت عرصه اقتصاد در این سال نسبت به دیگر مسائل اساسی و مهم کشور دارد.

آنچه پیشِ روست بخش اول از مجموعه سه‌گانه پاورپوینت‌هایی با موضوع «جهاد اقتصادی» است که با هدف بازخوانی موضوعی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تبیین ابعاد گوناگون همین موضوع توسط پایگاه اطلاع‌رسانی khamenei.ir منتشر گردیده است.

در مجموعه اول، «وظایف و کار ویژه» اقشار مختلف مردم در سال جهاد اقتصادی مطرح شده که «وظایف عمومی مردم»،«وظایف فعالان اقتصادی» و «وظایف دولت» سرفصل‌های اصلی آن است.

دومین پاورپوینت با موضوع «الزامات و شروط تحقق» جهاد اقتصادی در کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی مسئولیت‌های عمومی و همگانی را روشن‌تر میسازد.

در سومین مجموعه نیز با موضوع «مصادیق جهاد اقتصادی» بخشی از مهم‌ترین عرصه‌ها و نمونه‌های جهاد اقتصادی که رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال جاری به آنها اشاره داشته‌اند مورد بازخوانی قرار گرفته‌است.

گفتنی است تمامی مطالب این مجموعه از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۰ استخراج شده است.

لیتک دانلود پاورپونت: سخنان رهبر عزیز انقلاب در مورد جهاد اقتصادی