جنگ‌نامه منتشر شد

علی رغم باور عمومی که نامه پذیرش قطه نامه 598 را صلح نامه می‌خواند، ناشر آن را «جنگ‌نامه» نام نهاده و نوشته است: «پیام امام را که برایش خواندند؛ از عصبانیت کاغذها را به سویی پرتاب کرد و گفت: چه پیام صلحی!؟ پیرمرد به همه جهان اعلام جنگ کرده است!»

جنگ نامهپیام تاریخی حضرت روح الله در سالگرد حج خونین به مناسبت قطع نامه 598، در قالب یک کتاب با عنوان «جنگ‌نامه» منتشر شد.
جنگ‌نامه که به همت مرکز علمی فرهنگی شهید آوینی قزوین منتشر شده است؛ پیام تاریخی حضرت امام ره است که در 29 تیرماه 67 صادر نمودند. بنیان گذار انقلاب اسلامی در بخشی از این نامه نوشته‌اند: «ما با اعلام برائت از مشرکین، تصمیم بر آزادی انرژی متراکم جهان اسلام داشته و داریم و به یاری خداوند بزرگ و با دست فرزندان قرآن روزی این کار صورت خواهد گرفت.» امام تأکید کرده‌اند: «ما مظلومینِ همیشه تاریخ، محرومان و پابرهنگانیم. ما غیر از خدا کسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم برنمی‌داریم.» امام راحل ره در جنگ‌نامه، نوشته‌اند: «جنگ ما جنگ عقیده است، و جغرافیا و مرز نمی‌شناسد؛ و ما باید در جنگ اعتقادیمان بسیج بزرگ سربازان اسلام را در جهان به راه اندازیم.».
علی رغم باور عمومی که نامه پذیرش قطه نامه 598 را صلح نامه می‌خواند، ناشر آن را «جنگ‌نامه» نام نهاده و نوشته است: «پیام امام را که برایش خواندند؛ از عصبانیت کاغذها را به سویی پرتاب کرد و گفت: چه پیام صلحی!؟ پیرمرد به همه جهان اعلام جنگ کرده است!».
جنگ‌نامه در دی ماه سال جهاد اقتصادی، هم‌زمان با مراسم «شبی با امام شهیدان» در قزوین، منتشر شد و در بسته هدیه این مراسم به همراه شماره هفتم و هشتم نشریه روایت شیدایی، لوح فشرده دیدار، پوستری از حضرت امام و…، توزیع شد. این کتاب در 56 صفحه با کاغذ گلاسه رنگی، با تیراژ پنج هزار نسخه به قیمت 2500 تومان منتشر شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه جنگ‌نامه با تلفن 2245256 0281 تماس بگیرند.