حرف زدن درباره اشرافی‌گری مسئولان نظام را حرام می‌دانم!

خبرنگار فارس به فلاحیان گفت که شمال شهر تهران به “خوابگاه مسئولان” تبدیل شده است، وی متذکر شد: حرف زدن درباره اشرافی‌گری مسئولان نظام را حرام می‌دانم و معتقدم این مسائل باید به صورت خصوصی و فقط با خودشان مطرح شود

فلاحیان وزیر اطلاعات هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با خبرنگار فارس به نکات قابل تامل و عجیبی در خصوص اشرافی گری مسئولان اشاره کرده است که با اندیشه های امام و رهبر انقلاب تناقض بسیاری دارد.

فلاحیان در پاسخ به علت تردد مصلحی وزیر اطلاعات با خودروی پراید گفت که اظهارنظر درباره این موضوعات را نمی‌پسندند و آنچه که برای وی مهم است خط امام(ره) و رهبری و مبارزه این خط با استکبار جهانی و دفاع از مستضعفین جهان است.

خبرنگاران فارس از وی پرسیدند با توجه به اینکه استکبارستیزی و اشرافی‌ستیزی دو روی سکه خط امامی بودن است، نظر شما درباره اشرافی‌گری مسئولان چیست؟ گفت: کسی درباره مواضع ضداشرافی امام (ره) حرفی ندارد و مقام معظم رهبری نیز همین خط را دنبال می‌کند بنابراین فرمایشات این بزرگواران به معنای عدم فریب خوردن زرق و برق دنیاست.

وی با بیان اینکه رسالت امروز ما نجات مستضعفین جهان است، خاطرنشان کرد: اگر مسئولی مشکل اشرافیت دارد قوه قضائیه باید به کار وی رسیدگی کند.

* حرف زدن درباره اشرافی‌گری مسئولان نظام را حرام می‌دانم

وقتی خبرنگار فارس به فلاحیان گفت که شمال شهر تهران به “خوابگاه مسئولان” تبدیل شده است، در حالی که محل کار آنها مرکز و پایین شهر است، وی متذکر شد: حرف زدن درباره اشرافی‌گری مسئولان نظام را حرام می‌دانم و معتقدم این مسائل باید به صورت خصوصی و فقط با خودشان مطرح شود.

وزیر اطلاعات دولت هاشمی یادآور شد: هر حرفی که موجب تضعیف مسئولان نظام و خوراک خبری رسانه‌های خارجی شود اشتباه است.