نامه جمعی از دانشجویان ایران اسلامی به رهبر معظم انقلاب

جعمی از دانشجویان ایران اسلامی با انتشار نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ایستادگی بر آرمانهای انقلاب و نیز استقامت در مقابل مستکبران تأکید کرده و با امام خامنه ای تجدید بیعت کردند. برای مشاهده و نیز امضای این نامه به این آدرس(hemayat-az-aghayeman.blogfa.com) بروید

جعمی از دانشجویان ایران اسلامی با انتشار نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی بر  استقامت در مقابل تحریم های اقتصادی مختلف مستکبران و ایستادگی بر آرمانهای انقلاب تأکید کرده و با امام خامنه ای تجدید بیعت کردند. همچنین در قسمتی از این نامه به مسئولان اعلام شده است که در صورت کوتاه آمدن در مقابل این تحدیدها شایستگی نمایندگی ملت ایران را نخواهند داشت. برای مشاهده و نیز امضای این نامه به این آدرس(http://hemayat-az-aghayeman.blogfa.com) بروید. متن نامه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

((إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَ‌بُّنَا اللَّـهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُ‌وا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنتُمْ تُوعَدُونَ))

پیشگاه ولی امر مسلمین جهان و رهبری فرزانه انقلاب اسلامی ایران

حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)

با عرض خالصانه ترین سلام ها و درود ها به محضر حضرتعالی

رهبر بزرگوار

چندی است که همه دنیا شاهد و نظاره گر به خاک ذلت افتادن استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار و صهیونیسم غاصب می باشد. داستان به ذلت افتادن آنها تا آن جایی ادامه یافته است که دیگر به وحشیانه ترین و خفت بار ترین کارها روی آورده اند و با ترور دانشمندان هسته ای کشور عزیزمان عجز و ناتوانی خویش را در مقابل پیشرفت روبه رشد ملت عزیزمان ابراز کرده اند. داعیه داران حقوق بشر و آنهایی که همیشه به دروغ خود را طرفدار آن می نامند امروز وحشیانه به جان پاک ترین جوانان این مرز و بوم افتاده اند و در خیال خامشان پنداشته اند که می توانند با این قبیل جنایات جلوی حرکت و نهضت علمی ایجاد شده در کشور را بگیرند غافل از اینکه به برکت خون شهدای عزیزمان ملت ایران روز به روز بیدارتر شده و جوانان آن در راه جهاد علمی استوارتر می گردند. حربه دیگر که نظام سلطه همواره از آن به عنوان ابزاری برای شکستن استقامت ملت ها استفاده می کند حربه تحریم ها و فشارهای اقتصادی است . آنانیکه با دیدگاه مادی خود فقط تا نوک بینی شان را می بینند فکر می کنند که می توانند در اراده های پولادین برخواسته از ایمان قلبی و باورهای عمیق ملت سرافراز ایران با ابزارهای اقتصادی خدشه ایجاد کنند و در صف استقامت آنان رخنه کنند غافل از اینکه مردم ما درس آموخته مکتب خمینی کبیرند که فرمود ((تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم)).  به یقین آنانی که امروز از تحریم ها ترسیده اند بزدلانی بیش نیستند که از ماهیت انقلاب اسلامی ما هیچ نفهمیده اند.

رهبر عزیز

 به خوبی میدانیم دشمنی که دیروز با حربه های سیاسی به دنبال ایجاد نارضایتی و نافرمانی مدنی بود امروز با ابزار اقتصادی می خواهد یاس را گسترش دهد غافل از اینکه ما از نسل همان ((22 بهمنی)) ها هستیم از نسل جوانان مومن و دلاور ((8 سال دفاع مقدس)) که آزمون خود را در ((8 ماه دفاع مقدس)) و((حماسه نه دی)) پس داده ایم.

این نامه را نه با جوهر قلم بلکه با خون خود نوشته ایم تا به همگان اعلام کنیم که امروز (( جنگ ما جنگ عقیده است )) و ((ما تا آخر ایستاده ایم))

آقاجان

برایتان نوشته ایم تا بدانید ( هرچند می دانیم که خوب می دانید) که ما همیشه در میدان بوده و هستیم. امروز جوانان این کشور برای شما صدها و هزار ها ((سپاه محمد رسول الله)) راه خواهند انداخت. در جهاد علمی مان جای علی محمدی ها ، شهریاری ها، رضایی نژادها و احمدی روشن ها را پر خواهیم ساخت. در تحریم ها آنچنان ((اقتصاد مقاومتی)) را پایه ریزی خواهیم کرد که سرافرازانه راه پیشرفت را بپیماییم و مانند همین سی سال الگویی شویم برای همه آنانی که از لیبرالیسم خون آشام و کمونیسم الحادی خسته شده اند. . “امروز ما در شعب ابی طالب نیستیم بلکه در میانه میدان بدر و خیبریم” که با تمسک به مولایمان علی (ع) آنچنان خیبری برپا کنیم که دنیا انگشت به دهان باقی بماند. در میدان های سیاسی و فرهنگی فضا را آنگونه رقم خواهیم زد که دهه عدالت و پیشرفت را با شور و شوق همیشگی ملت مان با قدرت و صلابت ادامه دهیم و در جهاد معنوی آنچنان خواهیم گشت که هزاران هزار سپاه دشمن نتواند در قلب هایمان رعب و وحشتی ایجاد کند.

ما پرورش یافتگان مکتب حسین (ع) هستیم و ذکر شب و روزهایمان این است که ((هیهات من الذله)). ما درس آموختگان مدرسه شماییم که همواره درس استقامت و پایداری را از شما آموخته ایم. بیعت ما با شما بیعتی است ایمانی . این زبان حال همه ملت غیور ماست که می دانیم مسئولان کشور هم به خوبی از آن آگاهند و به پشتوانه  همین ایمان بدون ذره ای تردید راه را ادامه خواهند داد و در استقامتشان خللی ایجاد نخواهد شد که در غیر این صورت به حتم نماینده ملت سرافراز ایران نیستند. تحریم ها را با تدبیر می توان مدیریت کرد مهم این است راهی را که در بهمن ماه 1357 آغاز کرده ایم ( که راهی جز استقامت در برابر مستکبران عالم نیست ) با صلابت و پیروزمندانه ادامه دهیم.

بیقین ما ((انقلابمان را به دنیا صادر خواهیم کرد)) و می دانیم که وعده الهی حق است آن جا که فرمود

(( و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین))

برایمان دعا کنید که محتاج دعایتان بوده و هستیم.

 سربازان شما