«تریبون مستضعفین» فیلتر شد

سایت تریبون مستضعفین (پنج‌شنبه ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۰) در حدود ساعت ۱۷ فیلتر شد. دلایل این امر هنوز بر مدیریت سایت مشخص نیست. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که این سایت در «مرکز ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایرانی» ثبت شده است و بر اساس قانون در صورت وجود خطا باید قبل از اقدام به فیلتر […]

سایت تریبون مستضعفین (پنج‌شنبه ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۰) در حدود ساعت ۱۷ فیلتر شد.

دلایل این امر هنوز بر مدیریت سایت مشخص نیست. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که این سایت در «مرکز ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایرانی» ثبت شده است و بر اساس قانون در صورت وجود خطا باید قبل از اقدام به فیلتر نمودن، به مدیریت سایت اطلاع داده شود؛ که متاسفانه این عمل انجام نشده است.

به نظر می‌رسد عدم اطلاع‌رسانی پیش از اعمال فیلتر، به دلیل انجام آن از سوی دادستانی باشد. چندی قبل اعتراضاتی نسبت به فیلتر نمودن سایت‌هایی که انتقاداتی به عملکرد علی لاریجانی طرح نموده بودند در سایت تریبون با عنوان «علی لاریجانی؛ خط قرمز نظام؟!» منتشر شد که احتمال دارد دلیل فیلتر شدن سایت باشد.

در پی حوادث رخ داده بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۸۸، فضا به گونه‌ای رقم خورد که فعالین دانشجویی و اینترنتی در پی دفاع از رای مردمی برآمدند که رسانه‌ای برای دفاع از خود نداشتند. بدین صورت جرقه‌ای برای ایجاد جنبش حمایت از آراء مستضعفین ایجاد گشت و با اولین اطلاعیه اعلام موجودیت نمود. تریبون مستضعفین فعالیت خود را از تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۸۸ در دفاع از مردم و خط اصیل انقلاب اسلامی آغاز نمود و همواره سعی نموده با اتخاذ مواضع صحیح و عادلانه انعکاس دهنده حقیقت باشد و امید است در آینده بر این راه استوار بماند.

گفتنی است سایت تریبون همچنان نیز در صفحه پیوندها به کاربران توصیه می شود!(++)