افتضاح انتخاباتی که باز هم در مشهد تکرار شد!

لیست های ساندویچی هوالمطلوب را در برخی از پایگاه ها و حوزه های بسیج منتشر کرد و با سوء استفاده از جایگاه مقدس بسیج، به جمع کردن رای در مشهد پرداخت

وبلاگ مجاهد سیصد و سیزده: از نتایج انتخابات مشهد متاسف شدم. در چند ساعت اولیه ی شمارش ارا بسیار خرسند شدم که دقیقا همون افرادی در صدر بودند که در لیست حاج آقا نظافت و روح و صرافان و مجمع مطالبه قرار داشتند اما بعد چند ساعت ورود اشخاصی مثل کریمی و آرین منش به صدر افراد منتخب و حذف افرادی چون دکتر بحرینی و  حاج خلیل موحدی و دکتر صاحبی ، دلم رو به درد آورد.

خصوصا شخص اول مذکور! خوب یادم هست که در انتخابات دوره ی قبل چه استفاده ای از پایگاه های بسیج سطح شهر کرد برای تبلیغات خودش.اینهمه اقا تاکید کردند که بسیج خودش رو تابلوی طرفداری سیاسی از شخص خاصی نکنه اما این آقا با پشت پا زدن به حرف رهبری و با استفاده ی شخصی از امکانات بسیج و با سوء استفاده از عنوانش خودش رو در محلس جا کرد. افتضاح لیست هو المطلوباین شخص در انتخابات دور هفتم مجلس را هنوز از یاد نبرده ایم. و مثل اینکه دادن این لیست ها از جانب ایشان شده است یه راهبرد انتخاباتی که هر بار هم آن را تکرار میکند و با این کار جفا و ظلمی در حق دیگران.سوال من این است که ایا ورود چنین افراد فاسدی به مجلس حق است؟!همین اقا امسال نیز بار دیگر لیست های ساندویچی هوالمطلوب را در برخی از پایگاه ها و حوزه های بسیج منتشر کرد و با سوء استفاده از جایگاه مقدس بسیج، به جمع کردن رای در مشهد پرداخت. برخی از پایگاه ها این لیست رابه صورت مکتوب و در ابعاد و شکل لیست های دوره قبل دریافت کرده بودند و برخی پایگاه ها به رابطانی در ستادهای تبلیغاتی ایشان ارجاع شده اند تا تراکت های این لیست را مستقیماً دریافت و توزیع کنند.

در ادوار قبلی نیز با توجیه حفظ مجلس از خطر نیروهای دوم خردادی، لیست هوالمطلوب منتشر می شد که با اتکای آن از اعتماد مردم و نیروهای بسیج بهره برداری شده و آرای زیادی از نامزدهای انقلابی و اصلح، سلب و به نفع امثال آقایان علی عسگری، جواد آرین منش، عفت شریعتی، جواد کریمی و … جلب می شد. این بار این لیست در حمایت از جبهه پایداری منتشر شده و تنها تفاوت آن با ادبیات لیست های قبل، افزوده شدن لفظ “عمار” در آن است! و این بار هم با برخی چهره های شاخص و اصلح همان کاری را کرد که در دوره های قبلی با کسانی چون سعید جلیلی و دکتر وکیلی و سلیمی نمین کرده بود. تصویر روبرو هم لیست هو المطلوبی است که چهارشنبه دهم اسفند در جلسه “پایداری جواب می دهد” (مسجد اسکندری بولوار قرنی) توزیع شده است.

گویا یک سری از دوستان یادشان رفته افتضاحات دوران قبل را و به همین آقایی که به ناحق چند سالی را بر کرسی های مجلس تکیه زده رای داده اند مجددا.و کاش لااقل برای تحقیق سرچی در اینترنت میکردند و انبوه مطالبی را که راجب اشتباهات همین فرد بود را نظاره میکردند و با چشمانی باز رای میدادند.انتخابات دوره ی قبل که بنده مسئول سیاسی یکی از پایگاه های بسیج بودم نماینده ی همین آقا با مسئول پایگاه هماهنگ کرده بود و آمده بود تا برای اعضای بسیج پایگاه صحبت کند و برای همین به اصطلاح سردار رای جمع کند! که البته با یاری یکی از دوستان حقش را کف دستش گذاشتیم.اما امسال…

حالا جا ندارد که تاسف بخورم بابت اینکه همین دوستان نزدیک خودمان دوباره به همین آقا رای دادند؟

نا حق بودن یک جریان چقدر دیگر باید روشن باشد که شما به یک پایمال کننده ی خون شهدا رای ندهید؟!

این اقا نه کفایت سیاسی داشت و نه کفایت مدیریتی! عدم کفایت سیاسی اش که از تخطی از بیانات رهبری هویداس و انتشار لیست های هوالمطلوبش و عدم کفایت مدیریتی اش هم از ورشکست کردن کارخانه ی جوین که با سرمایه ی خانواده ی شهدا و جانبازان برپا شده بود معلوم میشود و هزاران دلیل دیگر!

فقط میتوانم بگویم برایتان متاسفم!

حتما باید سر امام را جلوی چشمانمان ببرند و به نیزه کنند که بفهمیم چه کسی حق است و چه کسی باطل؟!!

امام خمینی(ره): احدی شرعاً نمی‏تواند به کسی کورکورانه و بدون تحقیق رأی بدهد.

> امام خامنه‌ای: تأکید می‌کنیم -مخصوص نیروهای نظامی هم نیست، نیروهای دولتی کلا- که در مسائل انتخابات، نباید دخالت کنند.

> امام خامنه‌ای:بسیج سیاسى است، اما سیاست‌زده نیست، سیاسى‌کار نیست.

> بسیج و انتخابات(یادداشتی از وحید جلیلی)

> ضُعف الطالب و المطلوب(یادداشت وحید جلیلی در انتخابات مجلس هفتم)

لیست “هوالمطلوب” دوباره آمد( آذر ۱۳۸۵)

> 12 پرسش از سردار کریمی(۲۱ اسفند ۱۳۸۶)

 > هوالمطلوب‌ها منتشر شدند(۲۲ اسفند ۱۳۸۶)

> تصاویر هوالمطلوب‌های دوره پیش( فروردین ۱۳۸۷)

> توزیع فهرست «هوالمطلوب» در مشهد طی امروز( اردیبهشت ۱۳۸۷)