یک پیشنهاد برای 20:30

و کل این پیشنهاد را به این دلیل دادم تا فقط “صرفا جهت اطلاع” بدانید “خارج از گود” یعنی چه و کجاست؟ و مرثیه ای باشد برای « عدالت رسانه ای »

 اخبار 20:30 شبکه دو سیما در بین اخبارهای صداو سیما رویکرد متمایزی دارد و علی ظاهر به عنوان یک اخبار مطالبه گر و عدالت خواه سعی بر نمایش و پرداختن به مشکلات مردم(؟) و دغدغه های آنان(؟) را دارد. و مخصوصا با “سر زده”  و  “زیر ذره بین”  و  “صرفا جهت اطلاع”  و “خارج از گود”  سعی بر پررنگ کردن این امر دارد.

و اما اصل موضوع؛ یک پیشنهاد برای واقعی شدن ادعای  20:30   :

و آن اینکه نه به صورت “سرزده”  که با هماهنگی و اعلام قبلی به یکی از هفت شهرستان جنوب استان کرمان تشریف بیاورید و هیچ چیز را در این منطقه زیر ذره بین نبرید- مخصوصا وضع روستاها و چرایی این وضع جنوب استان را – و اگر تنها اوضاع کلی این منطقه را ببینید بسنده می کند:

از وضع بیمارستان(ها؟) و وضع بهداشتی و درمانی و آموزشی تا وضع جاده و مسکن و آب و برق و… در اکثر مناطق؛ مخصوصا روستاها – که بخش زیادی از جمعیت این منطقه را تشکیل می دهند – و مهم تر از همه وضع اقتصادی و معیشتی  وشغلی مردم این منطقه که اکثرا مرتبط با کشاورزی است.

و نه فقط اینکه اینجا ذره بین نمی خواهید که حتی می توانید چشمانتان را ببندید و بوی بد وضع منطقه را با بینی استشمام کنید مخصوصا که این روزها به خاطر بوی بد پیازهای انبوهی که گندیده و یا دارد می گندد، بهتر قابل استشمام است مخصوصا وقتی که بفهمید که هیچ مسئولی پاسخگو نیست و مدیر سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان توپ را در زمین سازمان صنعت، معدن وتجارت می اندازد و رئیس این سازمان هم توپ را در زمین سازمان جهاد کشاورزی و … می اندازد و کشاورزان را پاسکاری می کنند و آخرالامر توپ به زمین خود کشاورزان می افتد، زیرا طبق فرموده جناب استاندار؛ کاشف به عمل آمده است که مقصر خود کشاورزانند که زیاد کشت کردندو…(؟؟؟)

و کل این پیشنهاد را به این دلیل دادم تا  فقط   “صرفا جهت اطلاع”  بدانید  “خارج از گود”  یعنی چه و کجاست؟ و مرثیه ای باشد برای « عدالت رسانه ای »

منبع: وبلاگ وارث خون