پذیرش دانشجو در 30 رشته ی برتر دانشگاهی در دانشگاه تهران 2

شروع دیر هنگام این دوره و برگزاری آزمون زبان و مصاحبه با سرعت بسیار بالا چیزی جز سوء استفاده از اعتبار دانشگاه برای درآمد زایی به ذهن متبادر نمی کند.

طبق اعلام دانشگاه تهران پذیرش دانشجوی پولی در مقطع کارشناسی ارشد در شعبه 2 این دانشگاه آغاز شد. آزمون زبان دانشگاه تهران 2 واقع در کرج، 24 فروردین برگزار شد و پذیرفته شدگان دعوت به مصاحبه شدند. پذیرش دانشجو در دانشگاه تهران 2 برای 30 رشته از جمله مهندسی مخابرات، مهندسی مکاترونیک، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، حقوق، علوم اقتصادی، مدیریت، MBA و … در نیمسال دوم 1390-91 انجام می گیرد. شهریه این دانشگاه همانند شهریه پردیس بین الملل دانشگاه تهران محاسبه می شود.

در حالیکه مدتهاست دانشگاههای آزاد و غیرانتفاعی در کشور مشغول فعالیت هستند و از طرف دیگر دانشگاههای دولتی هم به پذیرش دانشجوی شبانه و همین طور تاسیس شعبه بین الملل دست زده اند، تاسیس شعبه پولی برای معتبرترین دانشگاه کشور عجیب به نظر می رسد. معاون آموزشی دانشگاه تهران که وظیفه ارتقای کیفیت آموزشی دانشگاه را بر عهده دارد از آغاز کلاس نیم سال دوم از اردیبهشت ماه (؟) خبر داد در حالی که کلاس های نیمسال دوم دانشگاه تهران از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده است.شروع دیر هنگام این دوره و برگزاری آزمون زبان و مصاحبه با سرعت بسیار بالا چیزی را جز سوء استفاده از اعتبار دانشگاه برای درآمد زایی به ذهن متبادر نمی کند.