از "سمیه نورساتین" برای تحصیل در ایران دعوت کنید

با انتشار خبر محرومیت از تحصیل “سمیه نورساتین”، دانش‌آموز نخبه کشور ترکیه در رشته تجربی به دلیل محجبه بودن وی؛ جنبش عدالتخواه دانشجویی با ارسال نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار دعوت از این بانوی نخبه برای ادامه تحصیل در ایران شد.

با انتشار خبر محرومیت از تحصیل “سمیه نورساتین”، دانش‌آموز نخبه کشور ترکیه در رشته تجربی به دلیل محجبه بودن وی؛ جنبش عدالتخواه دانشجویی با ارسال نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار دعوت از این بانوی نخبه برای ادامه تحصیل در ایران شد.

سرکار خانم دکتر وحید دستجردی

وزیر محترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

با عرض سلام و خسته نباشید

چندی پیش در اخبار رسانه های مختلف خبری مبنی بر نگرانی  محرومیت از تحصیل دانش‌آموز نخبه کشور ترکیه خانم “سمیه نورساتین” نفر اول کنکور سراسری این کشور ، به دلیل محجبه بودنشان منتشر گردید. از آنجا که حمایت از آزادگان جهان به خصوص مسلمانان مومن و انقلابی دنیا جایگاه ویژه ای در نگرش مبتنی بر اسلام ناب محمدی (ص) دارد و از سویی جذب نخبگان علمی سرشار از ایمان و عقیده می تواند به گسترش هرچه بیشتر فرهنگ تولید علم در کشور عزیز اسلامی مان کمک کند، مطلوب است که حضرتعالی و همچنین “وزارت محترم علوم، تحقیقات و فناوری ” در یک حرکت انقلابی اقدام به دعوت از این بانوی نخبه برای ادامه تحصیل در ایران را داشته باشید.

باشد که بتوانیم در جهت گسترش و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی قدم های بیشتر و بزرگتری را برداریم ان شاءا… .