رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 11 بهمن 1391 - 22:46
  • کد خبر : ۱۲۶۱۳
  • مشاهده :  200 بازدید
  • چاپ خبر : برای مشاهده "روزکارتون" برنامهریزی کنید

برای مشاهده "روزکارتون" برنامهریزی کنید

سایت «روزکارتون» هم به عنوان اولین پایگاه بین المللی کارتون خبری در ایران، همگام با این تحولات، تولیدات هنری خود را ارائه میدهد و قدم به قدم با مخاطبان در اطلاعرسانی، تحلیل، نقد و حواشی اخبار ایران و جهان همراه است.

به گزارش عدالتخواهی؛

دنیای امروز دنیایی پر از خبر و رویداد است. اخباری که هر روز، هر ساعت و هر دقیقه از رسانههای مختلف مخابره میشوند. سایت «روزکارتون» هم به عنوان اولین پایگاه بین المللی کارتون خبری در ایران، همگام با این تحولات، تولیدات هنری خود را ارائه میدهد و قدم به قدم با مخاطبان در اطلاع رسانی، تحلیل، نقد و حواشی اخبار ایران و جهان همراه است. تحریریه روزکارتون متشکل از هنرمندان شناخته شده و باسابقه عرصه کارتون و کاریکاتور مطبوعاتی است که تعدادی از آنها به صورت روزانه، بعضیها هفتگی و تعدادی دیگر به صورت پراکنده آثار خودشان را به معرض نمایش میگذارند. در ادامه به معرفی این هنرمندان و برنامة کاری آنها در روزکارتون میپردازیم تا مخاطبِ تخصصی و پیگیرِ روزکارتون بتواند با آسودگی به موضوعات و آثار هنرمند مورد علاقه اش دسترسی پیدا کند.

 * هنرمندان ثابت روزانه

مازیار بیژنی ، شاهین کلانتری و محمود محمّدتبریزی، پای ثابت هر روزروزکارتون هستند که روزانه کارتونهای خبری آنها را در این پایگاه مشاهده خواهید کرد.

 * هنرمندان ثابت هفتگی

آثار هفت تن از کاریکاتوریستهای فعّال و کارنامهدار مطبوعات، طبق جدول زیر در روزکارتون قابل مشاهده خواهد بود:

شنبه ها :         سیدمحمدرضا میرشاهولد

یکشنبه ها :      محمدعلی رجبی

دوشنبه ها :      حسین کشتکار

سهشنبه ها :     مهدی عزیزی

چهارشنبه ها :  آرش فروغی و محمدصالح رزم حسینی

پنجشنبه ها :    سجاد جعفری

از هنرمندان فوق، علاوه بر روزِ اختصاصیشان، به فراخور نیاز و اخبار و تحولات روز، در روزهای دیگر هفته هم آثاری را خواهید دید .

 * سایر هنرمندان

به منظور استفاده از حداکثر توان و ظرفیت کارتون خبری ایران، روزکارتوناز آثار سایر هنرمندان فعّال کشور نیز به تناوب استفاده خواهد کرد.

 * مهمانان ویژه

همچنین در ادامة روند رو به جلوی روزکارتون، از بهترین هنرمندان کارتون و کاریکاتور جهان و اقصی نقاط کشور عزیزمان، اعم از جوان و باتجربه، برای حضور در روزکارتون به صورت ویژه دعوت خواهیم کرد که این دعوت همراه با معرفی این هنرمندان، گفتوگو با آنها، تحلیل آثارشان و نمایش آثار برگزیده آنها خواهد بود؛ به شکلی که قابل استفاده برای مخاطب تخصصی و غیر تخصصی باشد.

 در نهایت تلاش روز کارتون جمع کردن تمام ظرفیت کارتون خبری کشور به منظور اثرگذاری در فضای رسانهای با ابزار منحصر به فرد نقد و تبسم؛ و ارایه طنز تصویری با کیفیت و فاخر برای برقراری ارتباط با مردمانی است که طنز را میفهمند.

روزکارتون در این مسیر از نقطه نظرات و انتقادات هنرمندان و اهالی رسانه و عموم علاقهمندان استقبال میکند

لینک کوتاه:    
https://edalatkhahi.ir/?p=12613

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه