خانه امام جمعه در یکی از مرفه ترین نقاط شهر

وبلاگ مطالبه‌ی بسیج نوشته است: چند وقت پیش یکی از دوستان میگفت وقتی رفتم شیراز میرم سراغ اقای ایمانی و خلاصه اعتراضاتی به خاطر خونشون به ایشون میکنم. من هم با شنیدن این مطلب و… تعجب کردم و در همین فکر بودم که اتفاقاً وقتی رفتم شیراز حاج اقا رو در شاه چراغ رویت کردم. […]

وبلاگ مطالبه‌ی بسیج نوشته است:

چند وقت پیش یکی از دوستان میگفت وقتی رفتم شیراز میرم سراغ اقای ایمانی و خلاصه اعتراضاتی به خاطر خونشون به ایشون میکنم.

من هم با شنیدن این مطلب و… تعجب کردم و در همین فکر بودم که اتفاقاً وقتی رفتم شیراز حاج اقا رو در شاه چراغ رویت کردم.

وقتی حاج اقا رو دیدم منتظر شدم تا سرشون خلوت بشود ولی نشد که نشد ناگهان دیدم حاج اقا غیبشون زد.

دویدم و ماشین حاج اقا رو هنگام خروج از در پشتی دیدم سریع جلو رفتم و از سد یک روحانی مزاحم که با حاج اقا بود و میگفت کارت رو به من بگو به سختی خلاص شدم.

حاج آقا داشتن شیشه ماشین رو میکشیدن بالا که گفتم ببخشید آقای ایمانیسوالی داشتم گفتند بفرمایید گفتم به نظر شما در حکومت اسلامی و انقلاب مستضعفین و… شایسته است خانه مسئول شهر در بین مرفهین شهر باشد؟ ایا اینگونه او درد مستضعفین را مشاهده میکند ؟ ایا اینگونه خوی مرفهین در وی رسوخ نمیکند؟ و….

شنیده ام منزل شما در فلان جا که از بهترین و مرفه ترین نقاط شهر است میباشد خوب این مطلب با شما که دائم از مستضعفین حرف میزنید جور در نمی آید ؟

ایشان که حداقل بگویم اصلاً و ابدا تحویل نگرفتند فقط یک جواب دادند و رفتند و منتظر شنیدن پاسخ نشدند…

فرمودند این خانه را استانداری برای ما گرفته است بروید به انها بگویید چرا این خانه را برای ما گرفته اند.

حاج اقا رفتند ولی اگر نمیرفتند میگفتم که حاج اقا شما خودتان به استانداری بگویید یک جای ساده تر برای ما خانه بگیر ما نمیخواهیم در دراین جاها زندگی کنیم و….؟؟؟؟؟؟