رفتن به بالا

لزومی به تعیین تکلیف کردن برای شما نمی‌بینم!!

%image_alt%جنبش عدالتخواه دانشجویی در پی دانشجویان پذیرفته شده بدون کنکور در پردیس البرز دانشگاه تهران موسوم به دانشگاه تهران 2 و همچنین آیین‌نامه‌ی وزارت علوم مبنی بر “غیر مجاز و نامعتبر بودن پذیش کارشناسی ارشد و دکتر بدون کنکور” در نامه‌ای به رئیس این دانشگاه لزوم تعیین تکلیف دانشجویان پذیرفته شده را متذکر شد. فرهاد رهبر در جواب نامه که صرفا قانون را یادآور و متذکر شده بود عبارت ” لزومی به تعیین تکلیف کردن برای شما نمی‌بینم” را استفاده میکنند.

متن کامل نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی و جواب مکتوب فرهاد رهبر بدین شرح است:

حضور ریاست محترم دانشگاه تهران

جناب آقای دکتر فرهاد رهبر

سلام علیکم؛

با توجه به آیین نامه شماره 2/203245 وزارت علوم ابلاغی تاریخ 20 دی ماه 91 مبنی بر “غیرمجاز و نامعتبر بودن پذیرش کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور” لازم است سریعا در مورد دانشجویان پذیرفته شده در پردیس البرز دانشگاه تهران (دانشگاه تهران 2) تعیین تکلیف شود.

 طبق این آیین نامه مدارک تحصیلی پذیرفته شدگان دو ترم اخیر این مجموعه غیررسمی و فاقد امکان ارزشیابی است. بنابراین لازم است این دسته پذیرفته شدگان از سرگردانی درآمده و نتیجه امر به اطلاع عموم دانشگاهیان رسانده شود.

ارتقای جایگاه داخلی و بین المللی دانشگاه تهران و تبدیل شدن به مهد واقعی علم و ایمان را از خداوند بزرگ خواستاریم.

 با تشکر

جواب مکتوب فرهاد رهبر به نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی:

سلام

 از راهنماییتان متشکرم

لزومی به تعیین تکلیف کردن برای شما نمی‌بینم زیرا اطلاع شما از همه آیین نامه ها و مقررات بسیار ناچیز است توصییه میکنم بجای برخورد از موضع بالا که باعث تضعیفتان میشود ابتدا همه جانبه بررسی بفرمایید

ارسال دیدگاه


هیچ دیدگاهی برای “لزومی به تعیین تکلیف کردن برای شما نمی‌بینم!!”

  • سلام علیکم:
    متاسفانه دانشگاه تهران علی رغم گذشت بیش از یکسال از تصویب قانون تحصیل رایگان ایثارگران، بر سر اجرای آن سنگ اندازی می کند به نحوی که حتی پس از ابلاغیه 23/8/91 معاونت حقوقی وزارت علوم که در آن به صراحت ممانعت از تحصیل رایگان ایثارگران را متضمن مسئولیت حقوقی می داند با ایستادگی آشکار در برابر قانون، از دانشجویان شاهد و ایثارگر در پردیس کیش دانشگاه تهران شهریه مطالبه میکند. یعنی حتی حاضر به اجرای بخشنامه وزارت علوم که علی القاعده زیر مجموعه آن محسوب می شود نیز نیست. خواهشمندم با انعکاس این مطلب مانع از این وهن آشکار قانون توسط دانشگاه تهران شوید. لازم به ذکر است فایل این بخشنامه در سایت اداره کل شاهد و ایثارگر وزارت علوم در بخش مکاتبات موجود می باشد

  • با عرض سلام و احترام خدمت جناب آقای رهبر
    با توجه به اینکه در نامه اخیر قصد بی احترامی به جنابعالی نبوده و مطالبه گرانه و به منظور حل مشکل بوده است، این سخن امام خامنه ای (مد ظله) راهگشاست: «در قبال اظهارنظرِ احياناً قدرى تند يك جوان دانشجو خيلى نبايد حساسيت وجود داشته باشد. فرق است بين آن كسى كه با نظام مخالف است، با نظام معارض است، قصد دشمنى دارد، قصد عناد دارد، با آن كسى كه نه، از روى احساسات يك مطلبى را بيان ميكند؛ ولو ممكن است آن مطلب درست نباشد، يا آن نحوه‌ى بيان كردن را هم من نپسندم…ولى برخورد با اين جوانها، به نظر ما هم همين است؛ نبايد خيلى برخورد خشن و تند و آنجورى باشد.»
    با آرزوی توفیق بیشتر