دعوت دانشجویان دانشگاه های تهران از «جبلی و باقری» برای حضور در انتخابات ۹۲

  نشریه طنز «بهلول» دانشگاه علم و صنعت طی مطلبی با عنوان “دعوت دانشجویان دانشگاه های تهران از «جبلی و باقری» برای حضور در انتخابات۹۲” نوشت: برادران بزرگوار؛ حمید جبلی؛ کریم باقری سلام علیکم؛ این روزها که به تدریج به عرصه انتخابات حساس ریاست جمهوری یازدهم نزدیک تر می‎شویم، همانطور که پیش بینی می‎شد برخی […]

 

جبلی و باقرینشریه طنز «بهلول» دانشگاه علم و صنعت طی مطلبی با عنوان “دعوت دانشجویان دانشگاه های تهران از «جبلی و باقری» برای حضور در انتخابات۹۲” نوشت:

برادران بزرگوار؛

حمید جبلی؛ کریم باقری

سلام علیکم؛

این روزها که به تدریج به عرصه انتخابات حساس ریاست جمهوری یازدهم نزدیک تر می‎شویم، همانطور که پیش بینی می‎شد برخی با نیت خدمت به مردم شریف ایران آماده حضور در این عرصه شده‎اند،‌ و آنهایی که از مدتها قبل سودای کسب قدرت به هر قیمت را در سر می پروراندند نیز با فعال کردن ستادهای انتخاباتی خود، تبلیغات زودهنگام انتخاباتی خود را آغاز کرده‎اند.

جناب آقای جبلی!

ایفای نقش بی بدیل و بدون نقص شما در جایگاه گویندگی کلاه قرمزی این عروسک محبوب جامعه،  برای همه ما به مثابه اتمام حجتی است که حضور اشخاصی چون شما در مدیریت ارشد اجرایی کشور را نه تنها مایه آرامش خاطر علاقمندان به کشور بلکه به امری واجب و غیرقابل اجتناب تبدیل کرده است. امروز کشور بیشتر از همیشه نیازمند شور و نشاط است و شما در عملکرد سی ساله خود در نقش های کلاه قرمزی و پسرخاله این نشاط را به مردم اعطا کرده اید. وجود سرو ناز های امروز جامعه ما مدیون تلاش های بی وقفه شما در سالهای گذشته است.

جناب آقای باقری!

شخصیت شما طی سال‎های حضور در جایگاه کاپیتانی تیم ملی هنوز فراموش نشده است. ویژگی‎های یاده شده شما به علاوه حضور فعال شما طی سال‎های اخیر در خطوط میانی و دفاع آخر در سیستم های مختلف در میدان ورزش، برای همه ما اتمام حجتی دیگر است که ورزشکاران می توانند بار اداره کشور را به دوش کشند. گل استثنایی شما در بازی ایران و استرالیا به همه نشان داد که در شرایط سخت توانایی حل مشکلات و عبور از بحران ها را دارید. امید است این بار نیز با شوتی محکم تور تحریم ها را پاره کنید.

برادران بزرگوار آقایان جبلی و باقری!

قطعا برای ورزشکاران و بازیگرانی چون شما، شکست و پیروزی ظاهری علی السویه است و انجام وظیفه، اصل محسوب می‎شود.

29بهمن ماه 1391

جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران

1-بَهلول

2-بُهلول

3- بِهلول

4- …