علم‌الهدی: سپاد نمونه موفق و سالم در مدیریت اقتصادی رزمندگان

ایشان ضمن تشکر از حضور و دیدار با حاضران ، به توفیقات شرکت اشاره نمودند و خصوصیت مهم شرکت را الگو بودن آن در عرصه سازندگی و نمونه موفق وسالم و نمادی در مدیریت اقتصادی رزمندگان دانستند

اشاره: در ادامه مطلب «لیبرال حزب‌اللهی‌ها در شرکت سپاد» لازم دیدیم مطالبی پیرامون حمایت سایر افراد از شرکت سپاد را با توجه به میزان و تأثیر فعالیت‌های این شرکت در شهر مشهد را مرور کنیم. در ادامه گزارش دیدار اعضای هیئت مدیره ،‌مدیرعامل و معاونان شرکت با حضرت آیت ا… علم‌الهدی به نقل از سایت سپاد می‌آید:

مدیرعامل شرکت بهمراه معاونان خود در معیت اعضای محترم هیئت مدیره شرکت روز گذشته بمناسبت ایام ا… دهه فجر انقلاب اسلامی با حضرت آیت الله علم الهدی امام جمعه محترم مشهد دیدار نمودند. این دیدار که پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در دفتر ایشان برگزار شد ‌، در ابتدا با معرفی حاضران از سوی آقای علی اکبر گرمه ای ریاست هیئت مدیره گزارشی از اهداف تأسیس و ترکیب سهامداران و خدمات به مردم مشهد و زائران بارگاه رضوی به اختصار به عرض معظم له رسید. سپس آقای دکتر سیدمهدی درهمی با ابراز شادمانی از این پذیرش و حضور و امکان کسب رهنمود،‌ مطالبی در مورد شرکت ارائه نمودند. ایشان پشتوانه معنوی ایثارگران و نیت خیر آنان را و نیز مشارکت در سرمایه گذاری و تأسیس سپاد را ستودند و آنرا الگویی در اقتصاد دانستند .
پس از توضیحات مدیرعامل سپاد در خصوص کارآفرینی ‌، تولید ثروت وتوزیع آن در مدل اسلامی ، حضرت آیت ا… مطالبی ایراد داشتند. ایشان ضمن تشکر از حضور و دیدار با حاضران ، به توفیقات شرکت اشاره نمودند و خصوصیت مهم شرکت را الگو بودن آن در عرصه سازندگی و نمونه موفق وسالم و نمادی در مدیریت اقتصادی رزمندگان دانستند و به برخی از مواردیکه در بعضی شرکتها در طول این سالها اتفاق افتاده وآثار سوئی به جا گذاشته اشاره نمودند.
ایشان با اشاره به فرمایشات رهبری در مورد سال تولید ملی فرمودند : کار شرکت سپاد در عرصه تولید (‌اشاره به نیروگاه CHP) و قراردادن سرمایه در خدمت تولید ارزشمند است و آن را مورد تشویق و تحسین قرار دادند.
حضرت آیت ا… در مورد برخی کارشکنی ها و نیز مفاسد اقتصادی موجود ، این نارسائی ها را منفصل از نظام دانستند و به مسئولیت دست اندرکاران در رفع آن مطالب مبسوطی ایراد و درادامه فرمودند: اگر ما می گوئیم باید کارها را به ایثارگران دفاع مقدس بسپارید به اعتبار همین افراد و همین اندیشه وعمل است و سپاد نمونه ای است که قابل ارائه است.