رفتن به بالا
  • دوشنبه - 7 اسفند 1391 - 17:54
  • کد خبر : ۱۲۷۵۸
  • مشاهده :  245 بازدید
  • چاپ خبر : عیار برای محک کاندیداها رونمایی می‌شود

عیار برای محک کاندیداها رونمایی می‌شود

به گزارش تریبون مستضعفین رونمایی از طرح عیار با شعار «محکی بر برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری»، روز سه شنبه ساعت ۳ عصر در محل دبیرخانه این طرح برگزار می‌شود. در این مراسم چهره‌های اقتصادی و فرهنگی همچون دکتر شاه‌میرزایی، دکتر طالب‌زاده، وحید جلیلی،‌ دکتر خاندوزی، دکتر ابراهیم سوزنچی، حجت الاسلام همازاده، مهندس ابراهیمی اصل و […]

به گزارش عدالتخواهی؛

به گزارش تریبون مستضعفین رونمایی از طرح عیار با شعار «محکی بر برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری»، روز سه شنبه ساعت ۳ عصر در محل دبیرخانه این طرح برگزار می‌شود.

در این مراسم چهره‌های اقتصادی و فرهنگی همچون دکتر شاه‌میرزایی، دکتر طالب‌زاده، وحید جلیلی،‌ دکتر خاندوزی، دکتر ابراهیم سوزنچی، حجت الاسلام همازاده، مهندس ابراهیمی اصل و دکتر زریباف حضور خواهند داشت.

طرح عیار با شعار « محکی بر برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری» به وسیله جمعی از اندیشکده‌ها و کانون‌های تفکر با حمایت فکری شبکه تحلیل‌گران فناوری ایران (ایتان) و بدون جهت گیری سیاسی و با هدف کمک به نخبگان و کارشناسان، در راستای ارزیابی دقیق‌ برنامه‌های نامزدهای محترم به تبیین دقیق مسائل اصلی کشور در عرصه علم، فناوری، صنعت و اقتصاد و پرداخته است.

بخش اول این طرح به تبیین مسائل مهم کشور پرداخته و در بخش دوم نظرات و دیدگاه‌های نامزدهای محترم در این خصوص رصد و در وب سایت عیار منتشر می‌شود.

برای اطلاع بیشتر از طرح عیار می‌توانید به وب سایت مراجعه نمایید.

لینک کوتاه:    
https://edalatkhahi.ir/?p=12758

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه