نامه‌ی تشکر جنبش عدالت‌خواه دانشجویی از دست‌اندرکاران جشنواره‌ی فیلم عمار

به گزارش خبرنگار عدالت خواهی، جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه ای از دست اندرکاران جشنواره فیلم عمار تشکر کرد.

PO-Ammarfilm-e1325406382321به گزارش خبرنگار عدالت خواهی، جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه ای از دست اندرکاران جشنواره فیلم عمار تشکر کرد. متن نامه به شرح زیراست:

دست اندرکاران محترم جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار؛
خداوند را شاکریم که چهارمین دوره‌ی این جشنواره با ارتقاء کیفی و کمی نسبت به دوره‌های گذشته برگزار شد و جریان تولید محصولات هنری و سینماییِ انقلابی پربارتر از گذشته تداوم یافت. تلاش دست اندرکاران محترم این جشنواره شایسته‌ی تقدیر و تشکر است.
در شرایطی که «فعال کردن پتانسیل‌های مردمی نظام» و به دست گرفتن عرصه‌های گوناگون فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور توسط توده‌های رنج کشیده‌ی مردم جزء ضرورت‌های کشور به شمار می‌رود، برگزاری جشنواره‌ هایی اینچنینی  و زمینه‌سازی برای نقش آفرینی بخش هایی از مردم در عرصه‌ی فرهنگ و هنر جای دلگرمی و تقدیر بسیار دارد.
امید است که این جشنواره بتواند هنر متعهد را که در کلام خمینی کبیر (ره) كوبنده‌ی سرمايه‌داريِ مدرن وكمونيسم خون آشام و نابود كننده‌ی اسلام رفاه و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومايگي، اسلام مرفهين بي‌درد، و در يك كلمه اسلام امريكايي است را در آثار و نتایج خود متجلی سازد و همواره محرومین و مستضعفین را مخاطب اصلی خود قرار دهد.
به امید ظهور عدالت گستر گیتی
جنبش عدالت‌خواه دانشجویی
21 دی ماه 1392