تشکر جنبش عدالتخواه از برنامه راز

جناب آقای نادر طالب زاده تهیه کننده محترم برنامه راز سلام علیکم امروز جایگاه و اهمیت رسانه ملی برکسی پوشیده نیست, جایگاهی که حیثیت اسلام و جمهوری اسلامی بسته به آن است. رسانه وظیفه اش اگاه سازی و بیان آنچه حقیقت  دارد و نه آنچه واقعیت دارد به مردم است. رسانه بعنوان یک دانشگاه باید […]

جناب آقای نادر طالب زاده

تهیه کننده محترم برنامه راز

سلام علیکم

امروز جایگاه و اهمیت رسانه ملی برکسی پوشیده نیست, جایگاهی که حیثیت اسلام و جمهوری اسلامی بسته به آن است. رسانه وظیفه اش اگاه سازی و بیان آنچه حقیقت  دارد و نه آنچه واقعیت دارد به مردم است. رسانه بعنوان یک دانشگاه باید بدون ملاحظه کاری های کاذب و خطوط قرمز ساختگی صاحبان قدرت و ثروت، مردم را به سوی حق و حقیقت هدایت کند نه آنکه با قلب حقایق، آنها را از کمال محروم گرداند.

رسانه مربی جامعه است تا معرفت دینی روشن بینانه و اگاهانه جامعه را ارتقا بدهد و رفتار دینی مخلصانه را به جامعه تزریق کند . تا به همراه ترویج فرهنگ عدالت طلبی و نشان دادن افقهای روشن پیش رو  ذهن جامعه را از تاثیر مخرب تهاجم فرهنگی و ارزشی دشمن مصونیت بدهد .

رسانه و هنر باید به تعبیر امام امّت « تنها هنری مورد قبول قرآن است که صیقل دهنده اسلام ناب محمدی‏صلی الله علیه وآله وسلم اسلام ائمه هدی‏علیهم السلام اسلام فقراء دردمند، اسلام پابرهنگان اسلام تازیانه خوردگان تاریخ تلخ و شرم‏آور محرومیت‏ها باشد. هنری زیبا و پاک است که کوبنده سرمایه‏داری مدرن و کمونیسم خون‏آشام و نابود کننده اسلام رفاه و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومایگی، اسلام مرفهین بی‏درد و در یک کلمه اسلام آمریکائی باشد. هنر در مدرسه عشق نشان دهنده نقاط کور و مبهم معضلات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و نظامی است. هنر در عرفان اسلامی ترسیم روشن عدالت و شرافت و انصاف و تجسّم تلخکامی گرسنگان مغضوب قدرت و پول است، هنر در جایگاه واقعی خود تصویر زالو صفتانی است که از مکیدن خون فرهنگ اصیل اسلامی، فرهنگ عدالت و صفا لذت می‏برند. تنها به هنری باید پرداخت که راه ستیز با جهانخواران شرق و غرب در رأس آنها آمریکا و شوروی را بیاموزد.
هنرمندان ما تنها زمانی می‏توانند بی‏دغدغه کوله‏بار مسئولیت و امانتشان را زمین بگذارند که مطمئن باشند مردمشان بدون اتکاء به غیر و تنها و تنها در چارچوب مکتبشان به حیات جاویدان رسیده‏اند …»

جنبش عدالتخواه دانشجویی از برنامه راز که با رویکردی عدالتخواهانه، بدون محافظه کاری و سانسور به دردها و نیازهای حقیقی انقلاب می پردازد و مسائل و مشکلات محرومین و مستضعفین را در صدر برنامه های خود قرار داده، و از تریبون رسانه به معرفی چهره های انقلابی و مومن کمک شایانی نموده است، تقدیر و تشکر به عمل می آورد و از خداوند بزرگ برای شما وسایر تهیه کنندگان این برنامه آرزوی توفیق و سلامتی دارد.

به امید ظهور عدالت گستر گیتی

جنبش عدالتخواه دانشجویی