اطلاعیه شماره 2 نشست سراسری جنبش عدالتخواه در مشهد مقدس + فرم ثبت‌نام

جهت آمادگی ذهنی برای حضور در نشست، لازم است دوستان تعدادی از جزوات جنبش را که مرتبط با موضوعات مطروحه در نشست می باشد را از قبل مطالعه نمایند. توجه نمایید که مطالعه این جزوات به دلیل اختصار مطالب وقت زیادی نمی گیرد

با سلام خدمت همگی دوستان؛

همانطور که در اطلاعیه ی شماره (1) به استحضار رسیده است، بیست و هفتمین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی، ۱۱-۱۷ شهریور ماه جاری در مشهد مقدس برگزار می گردد. در این رابطه توجه دوستان را به نکات زیر جلب می کنیم:

1- دوستان محترم عضو تشکل های جنبش عدالتخواه که تاکنون در نشست ثبتنام نکرده اند، هر چه سریع تر نسبت به ثبتنام اقدام نمایند. بدیهی است تکمیل فرم ثبت نام و دریافت اطلاعات شما، شرط حضور در نشست می باشد. ضمنا از دبیران محترم تشکل ها تقاضا می شود جهت پر کردن فرم به اعضای تشکل های خود اطلاع رسانی نمایند. فرم ثبت نام در ادامه همین اطلاعیه آمده است.

2- دوستانی که به دلیل عدم دسترسی به اینترنت قادر به تکمیل فرم اینترنتی نیستند، می توانند مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، رشته و دانشگاه را به شماره پیامک ۳۰۰۰۳۲۰۰۳۲ ارسال نمایند.

3- ثبت نام در نشست برای عموم دانشجویان دوره ی کارشناسی دانشگاه های سراسر کشور آزاد است و لزوماً نیازی نیست ثبت نام کنندگان عضو یکی از تشکل های جنبش عدالتخواه باشند. فرم ثبت نام در ادامه همین اطلاعیه آمده است.

4- همانطور که به اطلاع رسیده است، نشست آتی جنبش در مشهد مقدس برگزار خواهد شد. آدرس دقیق محل برگزاری نشست، به شرح زیر است:

مشهد مقدس، حدفاصل چهارراه مقدم و پنجراه، بلوار وحدت، ابتدای بلوار امت، دبیرستان تیزهوشان حاج جعفر برزگر(شهید هاشمی نژاد4).

5- جهت آمادگی ذهنی برای حضور در نشست، لازم است دوستان تعدادی از جزوات جنبش را که مرتبط با موضوعات مطروحه در نشست می باشد را از قبل مطالعه نمایند. توجه نمایید که مطالعه این جزوات به دلیل اختصار مطالب وقت زیادی نمی گیرد. این جزوات از لینک زیر قابل دریافت هستند:

جزوه:: حکومت اسلامی از نظر قرآن و حدیث

جزوه قاموس عدالت و عدالتخواهی؛ خلاصه‌ای از کتاب قاموس عدالت

جزوه “صدور انقلاب، راه حفظ انقلاب”

جزوه: مسائل اقتصاد ایران(۱)

جزوه:: اقتصاد مردمی، اولویت مغفول دولت‌ها

سکوت در برابر مسوئولیت، مسئولیت در برابر سکوت

بسیج و رسالت دانشجوی بسیج

لینک زیر هم مطالب مفید و قابل استفاده ای دارد:

بسته ویژه کار جمعی و تشکیلاتی

6- دوستانی که هنوز در نشست ثبت نام نکرده اند، از طریق لینک زیر می توانند اقدام به ثبت نام نمایند:

فرم ثبت نام در بیست و هفتمین نشست سراسری جنبش عدالتخواه- مشهد مقدس