نشست آموزشی -تشکیلاتی شهید محمد فاضل برگزار می شود

به گزارش عدالتخواهی به نقل از مشهد عدالتخواهی، ۲۷امین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی با عنوان «نشست آموزشی -تشکیلاتی شهید محمد فاضل» در شهر مقدس مشهد برگزار می شود.  این نشست  به میزبانی شهر مقدس مشهد و با همکاری مجمع دانشجویان عدالتخواه مشهد، از سه شنبه 11 شهریورماه آغاز خواهد شد و تا 18 شهریور ادامه خواهد […]

به گزارش عدالتخواهی به نقل از مشهد عدالتخواهی، ۲۷امین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی با عنوان «نشست آموزشی -تشکیلاتی شهید محمد فاضل» در شهر مقدس مشهد برگزار می شود.

 این نشست  به میزبانی شهر مقدس مشهد و با همکاری مجمع دانشجویان عدالتخواه مشهد، از سه شنبه 11 شهریورماه آغاز خواهد شد و تا 18 شهریور ادامه خواهد یافت.

همچنین یادآور می شود که نشست تابستانه این اتحادیه ماهیتی آموزشی و تشکیلاتی دارد که در آن مباحثی از قبیل: خط امام و مولفه های اسلام ناب، جریان شناسی فکری معاصر، کلاس های آموزشی در حوزه های تدوین فیلم، روزنامه نگاری و …، جریان شناسی سیاسی و اقتصادی بعد از انقلاب، بانک و عدالت اجتماعی و اقتصاد مقاومتی، زمین، مسکن و عدالت اجتماعی و گعده هایی پیرامون مسائل روز انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی مطرح می گردد.

اخبار تکمیلی و معرفی اساتید حاضر در نشست در روزهای آتی از همین پایگاه اینترنتی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: سایت مجمع دانشجویان عدالتخواه مشهد