شکایت شهردار شاهین شهر از سایت عدالتخواهی

  به گزارش عدالتخواهی ؛علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر از سایت عدالتخواهی(سایت عدالتخواهان شاهین شهر) به مراجع قضائی شکایت کرد.   عدالتخواهی دراین خصوص نوشت : وی از عکس طنزی که پیرو مطلب، به افتخار افتتاح و بستن دوباره سالن ورزشی حاجی آباد! در این سایت درج گردید شکایت نموده است! !همچنین در موردی […]

 

به گزارش عدالتخواهی ؛علی اصغر ذاکری شهردار شاهین شهر از سایت عدالتخواهی(سایت عدالتخواهان شاهین شهر) به مراجع قضائی شکایت کرد.

 

عدالتخواهی دراین خصوص نوشت : وی از عکس طنزی که پیرو مطلب، به افتخار افتتاح و بستن دوباره سالن ورزشی حاجی آباد! در این سایت درج گردید شکایت نموده است! !همچنین در موردی دیگر از مطلب «شهردار حقیقت را می گوید یا امام جمعه»؟! نیز شکایت نموده است!!!

 
ظاهرا شهردار شاهین شهر توقع داشته است که به خاطر شاهکار شهرداری در افتتاح (چندباره) ورزشگاه حاجی آباد در 22 بهمن و بستن ورزشگاه پس از افتتاح و سپس برای بار دوم افتتاح ورزشگاه در روز شوراها و باز بستن ورزشگاه مورد تقدیر و تشکر قرار گیرند و مدال خدمت صادقانه به ایشان تعلق گیرد!  و ظاهرا جناب شهردار توقع داشته اند که این سایت فریاد مظلومیت مردم حاجی آباد و شکوائیه ارسالی آنها به این پایگاه خبری را سانسور نماید و از انعکاس خبری آن جلوگیری نماید تا به جای رضایت مردم و بالاتر از آن رضای خدا، رضایت شهردار را خریداری نماید؟!

 
آقای شهردار شما اگر می خواهید شکایت کنید، از پایمال کنندگان حقوق مردم شاهین شهر در محمود آباد شکایت کنید! چه کسانی در محدوده شاهین شهر در محمود آباد هر روز در حال ساخت و ساز هستند و شما به خاطر اینکه با چند نفر کله گنده درگیر نشوید به راحتی از در آمد حدود 20 میلیاردیکه نصیب شاهین شهر می شود چشم پوشی نموده اید؟! و ساخت و ساز انبوهی که در آنجا به صورت غیر قانونی انجام می گیرد را از مراجع قضائی به صورت جدی پیگیری نمی نمائید! چطور هر کجا واقعیتی از عملکرد شما بیان می گردد و در این سایت به آن انتقاد می شود با همکاری چند نفر مسئولی که پشت شما پنهان شده اند و شما را پیش انداخته اند بر علیه این سایت شکایت کرده و انواع و اقسام فشارها را می آورید!!!!!!!! ولی بهنگام مبارزه با فساد و یا حقوق پایمال شده مردم سکوت نموده و دم بر نمی آورید؟

 
امام حسین(ع) در خطبه منای خویش در آستانه حادثه عظیم عاشورا (که اتفاقا جنابعالی بنا به گفته خودتان عنوان ذاکر را از ذکر و مدح اهلبیت بر فامیل خود یدک می کشید) بعنوان اتمام حجت و آسیب شناسی جامعه دینی آن زمان، نسبت به روحانیون و مسئولان عصر خویش این چنین می فرماید: «شما نسبت به حق ضعفا و محرومین کوتاه آمده اید. این حقوق را نادیده گرفته اید و سکوت کرده اید اما هر چیز که فکر می کردید حق خودتان است مطالبه کردید. شما هر جا حق ضعفا و مستضعفین بود کوتاه آمدید و گفتید ان شاءالله خدا در آخرت جبران می کند اما هرجا منافع خودتان بود آن را به شدت مطالبه کردید و محکم ایستادید».

 
آقای شهردار و مسئولان پشت پرده شهردار ! به جای برگزاری سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و یادمان شهدا، کمی صحیفه امام(ره) را بخوانید تا با گفتمان انقلاب و آرمانها و راه امام(ره) و شهدا قدری آشنا شوید و البته سپس به آن عمل نمائید! چرا شما و امثال شما اینقدر از آرمانهای امام(ره) و رهبری و فرهنگ متعالی اسلام دور افتاده اید؟؟؟
امام خمینی در صحیفه جلد 7 ص 118 می فرماید: «همه ملت موظفند که نظارت کنند بر این امور که اگر من پایم را کنار گذاشتم، کج گذاشتم، ملت موظف است که بگوید پایت را کج گذاشتی، خودت را حفظ کن»!
امام خمینی در صحیفه جلد 13 ص 198 می فرماید: «این برای این است که انسان خودش را نشناخته است اگر انسان خودش را شناخته بود، هیچ بدش نمی آمد که یک رعیتی هم به او انتقاد کند، اصلا بدش نمی آمد»!

 
گویی نعوذ بالله، رویم به دیوار جنابعالی و جنابان عالیان پشت پرده جایگاه و شأن و منزلتی بالاتر از معمار کبیر انقلاب که همه شما ریزه خوار خوان او هستید برای خود قائل شده اید؟؟؟ که اینچنین در برابر انتقادات بحق برآشفته می شوید و سعی در بستن حنجره های حق طلب مینمایید!
مردم بیدارند و می بینند و قضاوت می کنند و البته مهمتر از آن خدای متعال در کمینگاه است و به مصداق آیه شریفه «ان الله یدافع عن الذین آمنوا» از مؤمنان دفاع می نماید؛ باور ندارید؟! این گوی و این میدان…
ختم کلام کلام رب العالمین الذی قال: وَلَا يَحِيقُ الْمَكْرُ السَّيِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ(سوره فاطر- آیه 43)