جزئیات طرح مسکن اجتماعی به زودی اعلام می‌شود

معاون وزیر مسکن و شهرسازی گفت: جزئیات طرح مسکن اجتماعی به زودی اعلام می‌شود. به گزارش عدالتخواهی به نقل از ایسنا در خراسان، سید محمد پژمان اظهار کرد: طرح مسکن اجتماعی در وزارت‌خانه آماده شده و جزئیات آن به زودی توسط وزیر راه و شهرسازی اعلام خواهد شد. وی با اشاره به مسکن مهر خراسان […]

معاون وزیر مسکن و شهرسازی گفت: جزئیات طرح مسکن اجتماعی به زودی اعلام می‌شود.

به گزارش عدالتخواهی به نقل از ایسنا در خراسان، سید محمد پژمان اظهار کرد: طرح مسکن اجتماعی در وزارت‌خانه آماده شده و جزئیات آن به زودی توسط وزیر راه و شهرسازی اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به مسکن مهر خراسان رضوی گفت: مسکن مهر در استان دچار مشکلات زیادی است اما باید در نظر داشته باشیم که کسی که می‌خواهد خانه بسازد باید هزینه‌های آن را پرداخت کند.

پژمان خاطرنشان کرد: بخش‌هایی از مسکن مهر که در اختیار تعاونی‌هاست بایستی توسط خود آن‌ها ساماندهی شود و در قسمت‌هایی که این پروژه‌ها به صورت سه‌جانبه در حال احداث هستند نیز طرفین بایستی با یکدیگر به توافق برسند.

معاون وزیر مسکن و شهرسازی عنوان کرد: تسهیلاتی را برای سازندگان مسکن مهر در نظر گرفته‌ایم و براساس محاسبات‌مان به ارقامی دست پیدا کرده‌ایم تا بتوانیم شاهد تعدیل گرانی‌ها باشیم و طرح مسکن مهر را به سرانجام برسانیم