غرفه مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز+تصویر

به گزارش عدالتخواهی به نقل ازعدالتخواهان(سایت عدالتخواهان شیراز) جمعی از اعضای مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز با هدف اشاعه گفتمان عدالتخواهی به مدت 10 شب از شروع تا پایان دهه محرم اقدام به برپایی غرفه درحسینیه سیدالشهدای شیراز کردند. لازم به ذکر است از دیگر اهداف این برنامه از شور به شعور حسینی رسیدن و یادآوری […]

به گزارش عدالتخواهی به نقل ازعدالتخواهان(سایت عدالتخواهان شیراز) جمعی از اعضای مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز با هدف اشاعه گفتمان عدالتخواهی به مدت 10 شب از شروع تا پایان دهه محرم اقدام به برپایی غرفه درحسینیه سیدالشهدای شیراز کردند.

لازم به ذکر است از دیگر اهداف این برنامه از شور به شعور حسینی رسیدن و یادآوری معنای درست امربه معروف ونهی از منکر که اولا خطاب به مسئولین است وتلنگری برای آنانی که نسبت به مسائل شهر وکشور خود بی تفاوت هستند .

ضمنا علاوه بر مقوا وکارتن نوشت که حاوی سخنان امام خمینی(ره) ،امام خامنه ای (حفظه الله) ،روایاتی از ائمه (س) و بخش هایی از خطبه منا و…کتاب،جزوات ومحصولات فرهنگی  با موضوعات مرتبط درمعرض دید علاقه مندان وعزاداران امام حسین (ع) قرار می گیرد.

مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز درمسائل اقتصادی (بانک ها)، سیاسی( نقدی بر سیاست خارجی دولت،توافق نامه ضعیف ژنو ) سوء مدیریت شهری شیراز(برج های 25 طبقه ،مناطق محروم شیراز وسد تنگ سرخ) وهمچنین مسائل ومشکلات برادران شیعه وسنی درسیستان وبلوچستان،برنامه هایی را درقالب های متنوع به مخاطبان ارائه می کند.

همچنین قبل از شروع سخنرانی ومراسم مستند وکلیپ برای عموم پخش می شود.