رفتن به بالا

ستاد پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات اعلام موجودیت کرد

 به گزارش عدالتخواهی 5 اتحادیه بزرگ دانشجویی در اطلاعیه ای اعلام کردند:

5اتحادیه دانشجویی ، هم اکنون موجودیت «ستاد پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات» را اعلام می دارد. طی روزهای آینده با برگزاری کنفرانس خبری از سوی این ستاد جزییات انتظارات ملت از مذاکرات و برنامه های این ستاد اعلام خواهد شد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

گره زدن مسئله مذاکرات هسته ای با هر مسئله دیگری یک خطای راهبردی و نابخشودنی است چرا که این مسئله جزیی از منافع ملی کشور به حساب می آید و ملت شریف ایران توقعاتی را از این مذاکرات دارد که از سوی طرف مقابل بایستی برآورده شود؛ فلذا در آستانه مرحله نهایی مذاکرات هسته ای ایران و 5+1 جریان دانشجویی لازم دید تا به شفاف سازی فضای مذاکرات، تبیین شاخصه های یک توافق خوب و پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات هسته ای؛ تریبونی برای بیان انتظارات ملت از مذاکرات هسته ای باشد.
همچنان که در ابتدای این اطلاعیه گفته شد خطر استفاده سیاسی، جناحی و حزبی، جریانهای مختلف سیاسی موافق و منتقد ما را بر آن داشت تا با کنارگذاشتن اختلاف سلیقه ها بر سر موضوعات مختلف دور یک میز جمع شویم و با نگاه دقیق و از دریچه ملت به مذاکرات هسته ای نظر اندازیم و انتظاراتی را که ملت از این مذاکرات دارند را بیان نماییم. مطالبات به حقی که فرزندان انقلاب در تیم مذاکره کننده هسته ای کشور بایستی آنها را از 5+1 طلب کند. در این خصوص 5 اتحادیه دانشجویی ، هم اکنون موجودیت «ستاد پیگیری انتظارات ملت از مذاکرات» را اعلام می دارد. طی روزهای آینده با برگزاری کنفرانس خبری از سوی این ستاد جزییات انتظارات ملت از مذاکرات و برنامه های این ستاد اعلام خواهد شد.

والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته

بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور
اتحادیه دفتر تحکیم وحدت
اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی