کمیته «مطالبه حق مسکن مردم» فردا اعلام موجودیت می کند

به گزارش عدالتخواهی به نقل از خبرگزاری تسنیم،  امام خمینی (ره) در پیام تاسیس حساب 100 و خانه‌سازی برای محرومان فرمودند:‌«مشکل زمین باید حل شود و همه بندگان محروم خدا باید از این موهبت الهی استفاده کنند.همه محرومان باید خانه داشته باشند. هیچ کسی در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد. بر دولت […]

به گزارش عدالتخواهی به نقل از خبرگزاری تسنیم،  امام خمینی (ره) در پیام تاسیس حساب 100 و خانه‌سازی برای محرومان فرمودند:‌«مشکل زمین باید حل شود و همه بندگان محروم خدا باید از این موهبت الهی استفاده کنند.همه محرومان باید خانه داشته باشند. هیچ کسی در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد. بر دولت اسلامی است که برای این مسئله مهم چاره‌ای بیندیشد، و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند.

اینجانب حسابی به شماره 100 در تمام شعب بانک ملی افتتاح کرده و از همه کسانی که توانایی دارند دعوت می‌کنم که برای کمک به خانه سازی برای محرومان به این حساب پول واریز کنند.»

سی و پنج سال پس از پیام تاریخی امام خمینی فردا طی مراسمی “کمیته مطالبه حق مسکن مردم” اعلام موجودیت می‌کند. کمیته مذکور مسائل مربوط به مسکن و خانه‌سازی برای  محرومان را با محوریت مطالبات مردم از سازمان‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط را پیگیری خواهد کرد.

احیای پیام حضرت امام خمینی (ره) دیگر هدف کمیته مطالبه حق مسکن مردم اعلام شده و قرار است فردا طی نشستی خبری پیام امام خمینی (ره) به وزیر راه و شهرسازی اهدا شود.