سیاه پوستان فرگوسن قربانی نژاد پرستی دولتی آمریکا

بسم ا… يَقولُ اللّه‏ُ عَزَّوَجَلَّ: وَعِزَّتى وَجَلالى لأََنْتَقِمَنَّ مِنَ الظّالِمِ فى عاجِلِهِ وآجِلِهِ وَلأََنْتَقِمَنَّ مِمَّنْ رَأى مَظْلوما فَقَدَرٌ أَنْ يَنْصُرَهُ فَلَمْ يَنْصُرْهُ؛ …. و خدای عز وجل انتقام خواهد گرفت از آن کسی که مظلومی را ببیند ،بتواند یاریش کند اما این کار را نکند… چندی پیش قتل نوجوان سیاه پوست آمریکایی ، جنایاتی که در […]

بسم ا…
يَقولُ اللّه‏ُ عَزَّوَجَلَّ: وَعِزَّتى وَجَلالى لأََنْتَقِمَنَّ مِنَ الظّالِمِ فى عاجِلِهِ وآجِلِهِ وَلأََنْتَقِمَنَّ مِمَّنْ رَأى مَظْلوما فَقَدَرٌ أَنْ يَنْصُرَهُ فَلَمْ يَنْصُرْهُ؛
…. و خدای عز وجل انتقام خواهد گرفت از آن کسی که مظلومی را ببیند ،بتواند یاریش کند اما این کار را نکند…
چندی پیش قتل نوجوان سیاه پوست آمریکایی ، جنایاتی که در سانسور رسانه ای بر سر سیاهان آمریکایی میرفت را به رسانه ها کشاند.
(( مایکل براون )) های زیادی قربانی آپارتاید آمریکایی هستند ، و آن چنان که رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیرا تاکید فرمودند تنها در سال گذشته 400 سیاه پوست به دست پلیس آمریکا به قتل رسیده اند.
و همین خود نشان دهنده یک اراده دولتی در آمریکا برای تنگ کردن عرصه زندگی بر سیاه پوستان آمریکایی است.
از حکومتی که روی جمجمه های میلیون ها سرخ پوست بنیان گذاشته شد ، این اتفاقات هیچ بعید نیست.
گویا سیاه بودن تنها عامل جنایات فرگوسن نست ؛ گویا عامل اصلی ، سفید نبودن است.
200000 هزار قربانی بمب ناکازاکی ، پنج میلیون کشته ی جنگ ویتنام ، پانصد هزار قربانی بوسنیایی ،قریب به دو میلیون عراقی که به خاک و خون کشیده شدند و حتی اهالی خیابان وال استریت و سیاهان فرگوسن همه و همه قربانی یک تفکرند.
تنها چیزی که از نظر حکومت مستکبر آمریکا محترم است ، حقوقِ بشرِ  پولدارِسفید پوستِ غربی است.
حقوق بشری که نگران مجازات قاچاقچیان و قاتلان و جانیان در ایران هست اما برای به خاک و خون کشیده شدن انسان هایی که تنها جرمشان رنگ پوستشان میباشد ککش هم نمیگزد .
جنبش عدالتخواه دانشجویی .ضمن محکوم کردن این جنایات ، حمایت خود از سیاهان مظلوم آمریکایی را اعلام میکند و از تمام نهاد های حقوق بشری و آزادگان جهان ، پیگیری حقوق سیاه پوستان آمریکایی را خواستار است.
امید که تمامی مظلومان و مستضعفان جهان ، از گوانتانامو و ابوغریب و افغانستان و عراق گرفته تا وال استریت و فرگوسن ، از بند اقلیت تمامیت خواه و سرمایه داران جنایت کار غربی در آینده ای نزدیک رهایی یابند.
به امید ظهور عدالت گستر گیتی
جنبش عدالتخواه دانشجویی