بای ذنب قفلت؟؟!!

به گزارش عدالتخواهی به نقل از حق مسکن؛ جمعی از متقاضیان مسکن مهر پردیس و پرند در اطراف تهران یکشنبه، ۱۴ دی مقابل مجلس تجمع کردند و ضمن در دست داشتن پلاکارد و بیان شعارهایی، خواستار پاسخگویی مجلس و وزرات راه در این خصوص شدند. در پلاکاردهای این تجمع کنندگان اشاره شده بود: “مسکن مهر […]

به گزارش عدالتخواهی به نقل از حق مسکن؛ جمعی از متقاضیان مسکن مهر پردیس و پرند در اطراف تهران یکشنبه، ۱۴ دی مقابل مجلس تجمع کردند و ضمن در دست داشتن پلاکارد و بیان شعارهایی، خواستار پاسخگویی مجلس و وزرات راه در این خصوص شدند.

در پلاکاردهای این تجمع کنندگان اشاره شده بود:

“مسکن مهر بی مهر شد”،

“مسکن مهر؛ به نام قشر ضعیف جامعه، به کام سرمایه داران و دلالان”

“راه حل مسئولان: پول ندارید، مسکن مهرتان را بفروشید”

“قفل بی تدبیری دولت بر مسکن مهر”

“در دعوای سیاسیون مسکن مهرمان در حال ویران شدن است”

“دولت،مسکن،سکوت و دیگر هیچ! …”نا امید از تدبیر دولت در حل مشکل مسکن مهر”

ما آمریکایی نیستیم! با ما هم توافق می کنید؟!”

” تنها رسانه ما همین مقواهاست!”

“آقای روحانی: کلید مسکن مهر در دستان کیست؟”

“مسکن مهر برگرفته از پیام ۱۰۰ امام خمینی است”

 

یکی از تجمع کنندگان به خبرنگار”حق مسکن”گفت: در سال ۱۳۹۱ مبلغ ۱۱ میلیون و ۷۰۰هزار تومان از ما گرفتند و قرار بود در قبال آن مسکنی در پردیس تحویل دهند ولی پس از آن،‌ چندین بار دیگر نیز اعلام کردند که باید باز هم پولی پرداخت کنید.

وی که فیش مبالغ واریزی‌اش را به عنوان سند به همراه داشت، ‌ادامه داد: تاکنون حدود ۳۵ میلیون تومان پول واریز کردیم ولی آخرین بار هم پیامکی دادند که اگر پول جدید را واریز نکنید، مسکن مهر از شما گرفته می‌شود.

متقاضی مسکن مهر دیگری بیان کرد: قرار بود مسکن مهر به صورت ۱۸ تحویل متقاضیان شود ولی اکنون دو سال از آن می‌گذرد و هنوز خبری از واگذاری نیست.

وی توضیح داد: دلالی‌ها در این موضوع هم زیاد شده و هر روز عده‌ای دلال با ما تماس می‌گیرند که وزارتخانه به شما خانه‌ای نخواهد داد، پس بهتر است مسکن خود را بفروشید.

این تجمع کنندگان پیش از این در مقابل وزارت راه و شهرسازی و نهاد ریاست جمهوری نیز تجمع کرده و خواستار پیگیری خواسته‌هایشان بودند.

جنبش عدالتخواه دانشجویی باتوجه به اعتراضات گسترده مردمی و عملکرد ضعیف مسیولین مربوطه، رسالت خویش دانست در راستای حقوق ضایع شده مردم دراین تجمع در کنار معترضین حضور داشته باشد.

 

IMG_۲۰۱۵۰۱۰۳_۲۳۴۵۲۲

IMG_۲۰۱۵۰۱۰۴_۱۱۰۳۵۶

IMG_۲۰۱۵۰۱۰۴_۱۱۰۶۲۱

IMG_۲۰۱۵۰۱۰۴_۱۳۲۶۰۶

IMG_۲۰۱۵۰۱۰۴_۱۳۲۹۲۴

IMG_۲۰۱۵۰۱۰۴_۱۳۳۰۲۶

IMG_۲۰۱۵۰۱۰۴_۱۳۳۱۰۷

IMG_۲۰۱۵۰۱۰۴_۱۳۳۱۵۴

Screenshot_۲۰۱۵-۰۱-۰۴-۱۳-۱۷-۰۷

Screenshot_۲۰۱۵-۰۱-۰۴-۱۳-۱۹-۴۳(1)

Screenshot_۲۰۱۵-۰۱-۰۴-۱۳-۱۹-۵۸