آقای آخوندی؛ پاسخگو باشید!

  به گزارش عدالتخواهی؛ سخنگوی کمیته مطالبه حق مسکن در گفتگو با سایت حق مسکن اعلام کرد: فردا دوشنبه ۱۰ صبح جمعی از متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس در اعتراض به افزایش ۱۲ میلیون تومانی واحدهای مسکن مهر در مقابل وزارت راه و شهرسازی تجمع خواهند کرد تا اعتراض خویش را به گوش وزیر و دیگر مسوولان […]

 

به گزارش عدالتخواهی؛ سخنگوی کمیته مطالبه حق مسکن در گفتگو با سایت حق مسکن اعلام کرد: فردا دوشنبه ۱۰ صبح جمعی از متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس در اعتراض به افزایش ۱۲ میلیون تومانی واحدهای مسکن مهر در مقابل وزارت راه و شهرسازی تجمع خواهند کرد تا اعتراض خویش را به گوش وزیر و دیگر مسوولان وزارتخانه برسانند.

 

محمد جواد جلال فرد در ادامه اعلام کرد: به دلیل ضعف مدیریت مسوولان وزارت راه و شهرسازی علی رغم تاکید مقام معظم رهبری در طول ۲ سال گذشته پروژه های مسکن مهر پیشرفتی نداشته اند و بسیاری از پروژه ها رها شده اند و این در حالی است که میلیون ها نفر چشم انتظار بهره برداری از مساکن هستند.

 

سخنگوی کمیته مطالبه حق مسکن مردم افزود: طبق اعلام مسوولان مبلغ ۱۲ میلیون تومان صرف امور زیربنایی و خدمات خواهد شد که این اجحاف در حق متقاضیان هست که هزینه ها را که مسوولان وزارت راه و شهرسازی می توانند از طرق دیگر تامین کنند از مردم بگیرند.

 

جلال فرد در پایان خاطر نشان کرد: کمیته مطالبه حق مسکن مردم از مطالبات به حق مردم در همه حوزه های مسکن دفاع و اعلام حمایت خواهد کرد.

 

به گزارش حق مسکن این تجمع فردا با حضور گسترده متقاضیان فردا سه شنبه راس ساعت ۱۰ صبح در مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی واقع در میدان آرژانتین ابتدای بلوار آفریقا برگزار خواهد شد.

 

جنبش عدالتخواه دانشجویی نیز حمایت خود را از این تجمع اعلام می دارد.