امام جمعه شاهین شهر از سایت عدالتخواهی شکایت نمود !

مقام معظم رهبری : اعتقاد من این است که مجموعه‌ی انقلابی کشور میتوانند با منطقِ محکم وارد میدان بشوند، نقّادی کنند. نقاط ضعف را و نقاط منفی را به رخ ما مسئولین بکشانند. گاهی میشود که مسئول، متوجّه نیست چه دارد میگذرد در متن جامعه، امّا آن جوان در متن جامعه است، او میفهمد.

به گزارش عدالتخواهی به نقل از پایگاه عدالتخواهی و مطالبه مردمی شاهین شهر؛ در پی انتقادات سایت عدالتخواهی (شاهین شهر) به امام جمعه شاهین شهر حجت الاسلام ملکیان ، وی  از سایت عدالتخواهی با ادعای نشر اکاذیب و هتک حرمت به دادسرا شکایت نمود !

 

متاسفانه عدم تحمل امر به معروف و نهی از منکر از سوی مسئولان و اختصاص امر به معرف و نهی از منکر فقط برای مردم باعث این چنین رفتارهای نسنجیده ای میگردد .

 

این در حالی است که رهبر انقلاب بارها فرموده اند :

 

«البته امر به معروف و نهی از منکر حوزه های گوناگونی دارد که باز مهمترینش حوزه مسؤولان است؛ یعنی شما باید ما را به معروف امر، و از منکر نهی کنید.»

 

یا ایشان در اولین روز فروردین سال 93 فرمودند :

«اعتقاد من این است که مجموعه‌ی انقلابی کشور میتوانند با منطقِ محکم وارد میدان بشوند، نقّادی کنند. نقاط ضعف را و نقاط منفی را به رخ ما مسئولین بکشانند. گاهی میشود که مسئول، متوجّه نیست چه دارد میگذرد در متن جامعه، امّا آن جوان در متن جامعه است، او میفهمد

 

البته ایشان بارها بر حمایت خود از جریانهای مومن و انقلابی دفاع نمودند .

 

رهبر انقلاب در 15 اسفند 92 فرمودند :

«این جوانان مؤمن و انقلابى‌اند كه روز خطر سینه سپر میكنند، … افرادى كه نسبت به این جوانها با چشم بدبینى نگاه میكنند یا مردم را بدبین میكنند، خدمت نمیكنند به كشور؛ … این جوانها را باید حفظ كرد، باید از اینها قدردانى كرد، امروز هم بحمدالله كم نیستند و زیادند. [نباید] با عناوین گوناگونى بخواهیم این جوانهاى مؤمن را طَرد كنیم و منزوى كنیم؛ كه البته منزوى هم نمیشوند؛ آن جوانهاى مؤمنِ پرانگیزه، با این حرفها منزوى نمیشوند اینها؛ لكن خب، ما باید قدر اینها را بدانیم.»

 

رهبر انقلاب در 16 تیر 93  فرمودند :

«امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر اعتدال است – اعتدال اینها است دیگر – معنای اعتدال این نیست که ما از کارهای احساس وظیفه‌ای که فرد مؤمن، جریان مؤمن،مجموعه‌ی مؤمن انجام میدهد، جلوگیری کنیم.»

 

لازم به ذکر است که در جلسه ای که چند شب پیش در فرمانداری شاهین شهر برگزار گردید ، امام جمعه شاهین شهر هرگونه شکایت و برخورد با سایت عدالتخواهی و جوانان مومن و انقلابی را تکذیب نمود . و در کمال تعجب فردای این جلسه مسئول سایت عدالتخواهی به علت انتقاد به امام جمعه به دادسرا فراخوانده شد !!!