اجتماع مردمی کدام استقلال؟کدام پیروزی؟ برگزار می شود

این اجتماع با عنوان “کدام استقلال؟ کدام پیروزی؟ یکشنبه شب همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجد امتیاز شیراز واقع در چهارراه گمرک با سخنرانی آقایان دکتر سعید زیباکلام و دکتر باقری لنکرانی و مداحی حاج عباس زحمتکشان برگزار می شود.

به گزارش عدالتخواهی به نقل از شیرازه، سخنگوی جبهه مردمی دفاع از عزت ملی با اعلام خبر برگزاری اجتماع مخالفین مذاکره زیر شبح تهدید در روز یکشنبه گفت: این اجتماع با عنوان “کدام استقلال؟ کدام پیروزی؟ یکشنبه شب همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجد امتیاز شیراز واقع در چهارراه گمرک با سخنرانی آقایان دکتر سعید زیباکلام و دکتر باقری لنکرانی و مداحی حاج عباس زحمتکشان برگزار می شود.

 

مرتضائی راد با اشاره به حضور چشمگیر مردم شیراز در راهپیمایی “جمعه ی اعتراض به توافق به هر قیمتی” افزود: حضور پرشور شیرازی ها در اجتماع روز جمعه نشانگر درک بالای آنها از کلام و مشی امام خامنه ای ارواحنا له الفدا است که ان شاالله این حضور در صحنه با قوت تداوم خواهد یافت و در روز یکشنبه به اوج خود خواهد رسید.

 

وی در پایان با تاکید بر تاثیر بسیار بالای اجتماعات اینچنینی در پایان دادن به روند ذلت بار مذاکرات از اقشار مختلف مردم شیراز دعوت کرد تا با حضور در همایش روز یکشنبه ضمن اعلام لبیک مجدد به ولی امر مسلمین جهان مراتب اعتراض خود را نسبت به روند مذاکره زیرشبح تهدید به گوش مسئولین برسانند.